wybielanie zębów

Wybielanie zębów Krajenka

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie stanowić jedynie kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może radować się wszystek spośród nas!

Wybielanie zębów Luboń

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Grupę kobiet korzysta zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz więcej z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby przyznać im planowany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak jeszcze w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najciekawsza, aby uzyskać optymalny efekt?

Spis treści:

Co tłumaczy na surowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?
Jak wybielić zęby – w bloku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz drugich zabiegów stomatologii estetycznej?
Co tłumaczy na surowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów może być szeroki – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim czynnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej osoby może stanowić on mało inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy wpływ na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie znacznej sumie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co daleko, odcień uśmiechu wymienia się wraz z wiekiem. U starych osób dochodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Jednak chociażby w tych sukcesach można zdobyć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim stanowi więc możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej buduje się wybielanie zębów Kraków to pewne spośród wielu miast, gdzie możemy wziąć takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, ale do możliwości posiadamy też specjalne środki do gruntu w domu.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To mechanizm polegający na przyznaniu im jaśniejszego odcienia. Jak on trwa? Najczęściej bierze się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w dobrych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to styl bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu czy jeszcze należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w bloku lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów oddanych do swego użytku, lecz jednocześnie mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwoli na wypracowanie właściwych efektów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentysty stanowi ich szybkość – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy mierzyć się zarówno z piękniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Luboń

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najciekawsza? Sprawdź teraz dokładne informacje o jakiejkolwiek spośród nich i dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy dostać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają znaczniejszą porcję substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a także mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z wykorzystaniem past jest możliwe, natomiast nie u wszystkiej osoby daje odpowiedni efekt. Co daleko, należy wspominać o tym, żeby nie dawać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą tworzyć nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej łatwe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Luboń

Paski do oczyszczania zębów

Do codziennych metod wybielania zębów zalicza się także paski wybielające. Istnieją to nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które łączy się na zewnętrzny i dolny łuk zębowy. Działają często na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym przypadku efekt wybielania może być przydatniejszy niż w przyrównaniu do past, natomiast nie będzie on tak spektakularny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania toż najczęściej około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Luboń

Żele wybielające

Mają działanie odpowiednie do pasków, ale nakładane są na zęby z wykorzystaniem pędzelka czy w pakiecie wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów toż najczęściej około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie kończy się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w domu pacjenta, zwraca się to większe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech może stanowić stale bielszy!

Zabieg rozpoczyna się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których kształtuje się następnie specjalne osłony z ciała stawiane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do użytkowania w domu. Pacjent powinien stosować go każdego dnia, wypełniając nakładki i realizując je na zęby.

Okres trwania diet toż głównie od 7 do 14 dni, przy czym wynik może obronić się na dalszy termin niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Luboń

Wybielanie lampą

Nowa oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym przypadku wykorzystuje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która dostarcza ich aktywację. Taka technologia zezwala na uzyskanie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to pewne z centrów, gdzie stanowi ono dostępne, uznawane jest zbyt najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można pobrać zdecydowanie większą różnicę w stopniach zębów niż z wykorzystaniem nowych metod. Stanowi toż zarówno zabieg bardzo intensywny – raz wykonany pozwoli na życie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która przewożona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Luboń

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie od razu po zabiegu, lecz także na znaczny okres po nim, należy wspominać o odpowiednim postępowaniu. Pierwsza jest w niniejszym przypadku tak zwana biała dieta. Co zatem stanowi?

Biała dieta to dieta, która zlecana jest po zabiegach wybielania zębów, a oraz innych zabiegach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z innych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także poleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, ale im dłużej uważa się jej zaleceń, tymże silniejsze produkty można zdobyć. Wówczas biel zębów po sposobie może być ważna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to styl, który pozwala na pozyskanie znacznie udanych efektów, jednak należy wspominać o tym, iż nie wszystkie zęby mogą być poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą wyłącznie na zęby naturalne, stąd także nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków lub same plomb w zębach. Wobec tego twarzy posiadające olbrzymią część wypełnień mogą nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie znany także może kierować się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – zwraca się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Traktowany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków również w różnych miastach. To i pełna paleta innych zabiegów, które umożliwiają na uzyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto wziąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na usunięciu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U wielu kobiet zezwala na pozyskanie znacznie łatwego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są także przed wybielaniem zębów, aby zdobyć ciekawsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które chowane są na zębie. Ich obowiązkiem jest korekta kształtu zęba, a dodatkowo jego koloru. Dzięki licówkom można nabyć znacznie silne efekty i napawać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na jeden ząb. Wybielanie zębów Luboń

Korony

Korony protetyczne wykorzystywane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go oraz osiągną na stanowisko jego wielkości. Korony można mieścić na własnym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona pozwoli na pełną zmianę koloru zęba, dlatego oraz może być przydatna w charakteru poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz drugich zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z pełnej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments