Pożyczka vivus

Pożyczki

Krótkoterminowa pożyczka to przede wszystkim krótki okres płaty, mieszczący się w przedziale od 30 – 90 dni, niewielka kwota ( 50 -3000 złotych), brak wielu formalności bądź ich całkowity brak oraz przyznanie pożyczki na podstawie samego dowodu osobistego telefonicznie bądź przez internet.

Te właśnie kwestie doskonale opisują ofertę pożyczek Vivus. Dodatkowo, u nas pierwszą pożyczkę klienci otrzymują zupełnie za darmo. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%! Wielu klientów doceniło taką ofertę i skorzystało z naszych usług.

To właśnie tą ofertą wyróżniamy się pośród innych instytucji tego typu na rynku. Nie mamy tutaj żadnych ukrytych kosztów, a nasi klienci są doskonale poinformowani o wszystkim, nawet w kwestii windykacji Vivus w wypadku niespłacania zaciągniętej kwoty. Nie zatajamy niczego, a same pożyczki przydzielamy szybko i łatwo.

Nie minie dużo czasu, gdy nasi klienci powracają do nas ponownie w celu otrzymania nieco większej kwoty. Jest to możliwe przy kolejnym skorzystaniu z Vivus, a kwota jaką możemy otrzymać przy pierwszym skorzystaniu z usług to 3000 złotych.

Rejestracja na naszej stronie internetowej Vivus przebiega szybko i sprawnie, a samo wypełnienie formularza nie powinno zająć nam więcej, niż piętnaście minut. Wniosek taki musimy rozpatrzyć pozytywnie bądź też negatywnie i poinformować o tym naszego klienta.

Podchodzimy do nich bardzo szczegółowo i analizujemy sytuację finansową oraz wypłacalność zainteresowanych naszą ofertą osób. Aby jeszcze bardziej pomóc naszym klientom i zdobyć ich zaufanie uruchomiliśmy działającą bezpłatnie infolinię.

Tam kierować mogą się wszystkie osoby, które nurtują jakiekolwiek pytania na temat pożyczki. Nasi pracownicy są gotowi, by pomóc i doradzić w innych kwestiach oraz nakierować naszych klientów na podjęcie odpowiedniej finansowej decyzji.

Jeśli posiadamy aktualny dowód osobisty, jesteśmy pełnoletni, mamy rachunek bankowy zarejestrowany na terenie Polski oraz posiadamy numer telefonu komórkowego, możemy być pewni że pieniądze zostaną nam przyznane.

Należy również pamiętać, że nie możemy mieć niespłaconych wcześniej pożyczek w Vivus, aby nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony a pieniądze znalazły się na naszym koncie. Udzielamy pożyczek bardzo szybko i przejrzysto, jednak również odpowiedzialnie.

Nie przyznajemy ich osobom, które nie poradzą sobie ze spłatą. Dlatego właśnie staramy się przeanalizować dokładnie sytuację finansową, w jakiej znajdują się nasi klienci.

Jeśli stwierdzamy, że nie dadzą sobie rady bądź zaciągnięcie u nas kredytu wpląta ich w jeszcze większe zadłużenie, dla ich dobra rezygnujemy z przyznania pieniędzy i negatywnie rozpatrujemy ich wniosek.

Pragniemy pomagać i tworzyć z naszymi klientami pozytywne relacje. Doceniło to już mnóstwo naszych klientów, którzy wystawili na temat Vivus bardzo pozytywne opinie i polecili nas swoim znajomym. W ten sposób zyskaliśmy zaufanie, na którym zależy nam najbardziej.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymek
Szymek
5 lat temu

super polecm super