Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki

Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki

wiadomości

Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki

Świat obiegła smutna wiadomość, kilka dni temu zmarła słynna polska aktorka Agnieszka Kotulanka, a właściwie Agnieszka Sas-Uhrynowska. Wczoraj odbył się jej pogrzeb, spoczęła w rodzinnym grobie – obok swojego ojca. W pogrzebie uczestniczyło wiele ważnych osobowości, koledzy z planów filmowych… wśród nich pojawił się Paweł Wawrzecki, który swoim ubiorem wzbudził sporą kontrowersję.

To właśnie on na pogrzebie Kotulanki pojawił się w ciemnych okularach zasłaniających niemalże całą twarz. Mało, kto wie, że był on niegdyś związany z Kotulanką, a jego strój spowodował, że żałobnicy w jego kierunku wykrzykiwali wiele słów pełnych gniewu. Prawdopodobnie przyczyną tego był romans z aktorką, o którym kilka lat temu było bardzo głośno. Żyli oni wówczas w nieformalnym związku, ponieważ Wawrzecki wciąż był mężem Winiarskiej.

Wiele osób twierdzi również, że problemy, Agnieszki Kotulanki z alkoholem zaczęły się tuż po rozstaniu z Pawłem Wawrzeckim, czyli w 2005 roku. Nawet próbowali do siebie wracać kilka razy, ale niestety nic z tego nie wyszło.

Ostatecznie w 2009 roku Paweł Wawrzecki poślubił milionerkę – dr Izabelę Roman i na stałe zamieszkał w USA. Agnieszka Kotulanka po rozstaniu z Wawrzeckim już z nikim nie związała się na stałe. Być może to bolesne dla aktorki rozstanie z ukochanym pchnęło ją w szpony nałogu. Tym samym jego pojawienie się na uroczystości pogrzebowej wśród żałobników wywołało niemałe zdumienie.

Agnieszka Kotulanka zagrała wiele ról w filmach i w teatrze. Jednak największą popularność przyniosła jej rola Krystyny Lubicz w „Klanie”. Grała tam od samego początku, aż do momentu, gdy zaczęła się zmagać z alkoholizmem. Wciąż wierzono, że z tego wyjdzie i powróci na plan filmowy. Jednak tak się nie stało i Kotulanka została „usunięta” z serialu. To była jej ostatnia rola w filmie. Zapamiętajmy ją, taką, jaka była na planie – wesoła i uśmiechnięta. Niech z tych zagranych ról bierze przykład wielu innych aktorów, którzy nie mogą pochwalić się takim dorobkiem aktorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *