Uczestnik "Gry o Milion" przeszedł do historii programu

Uczestnik „Gry o Milion” przeszedł do historii programu

Polecne i promocje wiadomości

Uczestnik „Gry o Milion” przeszedł do historii programu

Właśnie rozpoczął się 2 sezon „Gry o milion”. W drugim odcinku, jako pierwszy wystąpił Wojciech, który niestety szybko zakończył swe zmagania w grze. Wówczas do gry wkroczył kolejny zawodnik – Paweł Duda, który widzów i publiczność zaskoczył ogromną wiedzę. Zaskoczył wszystkich odpowiadając poprawnie na pytanie, które dotyczyło Agaty Kornhauser-Dudy. Gracz odpowiedział bezbłędnie na to pytanie.

Paweł był dość ostrożnym uczestnikiem gry, już na samym początku posiłkował się kołami ratunkowymi. Oczywiście internauci od razu to zauważyli. Z każdym kolejnym pytaniem gracz stawał się bardziej odważny, ale nie miał już możliwości skorzystania z żadnej podpowiedzi. Musiał, zatem strzelać odpowiedzi na pozostałe pytania. Przy pytaniu za 40 tysięcy złotych nie miał już żadnych kół ratunkowych, a na pytanie, które wówczas padło jak sam przyznał „strzelał”, bo nie znał prawidłowej odpowiedzi. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę!

W tym programie przypadkowo padło pytanie dotyczące pierwszej damy – Agaty Dudy. I również w tym przypadku udało się Pawłowi dobrze odpowiedzieć na pytanie. Najbliższym krewnym pierwszej damy był Jakub Kornhauser – poeta i nauczyciel akademicki.

Paweł Duda ostatecznie grę zakończył kwotą 125 tysięcy, a już w następnym odcinku zmierzy się z pytaniem, które warte będzie ćwierć miliona.

Przypomnijmy jeszcze grę Pana Wojciecha, który w tym odcinku „zgarnął” aż 450 tysięcy złotych. Jak się później okazało publiczność była bardzo zawiedzeni tym, że gracz tak szybko się poddał. Może właśnie, dlatego mogliśmy oglądać zmagania kolejnego uczestnika, jakim był oczywiście Paweł Duda. Kto wie ile ostatecznie wygra ten uczestnik gry o milion? Być może tym razem padnie główna wygrana! Z pewnością Paweł byłby bardzo zadowolony z tego, że wygrałby ten program. Oby w kolejnym odcinku gry o milion dopisało Pawłowi Dudzie szczęście i aby odpowiadał bezbłędnie na pozostałe pytania. Życzymy wygranego miliona! Co zrobi z tak sporą wygraną? To pytanie należy już zadać samemu graczowi.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments