spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Ikar Plaza

Poradniki

SPA w Kołobrzegu, więc warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to potężne miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, natomiast w okresie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Verano

Jest tu i całkiem duża ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają wygląd naszego zdrowia. Popularnością bawi się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, że są to raczej ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może sporo kosztować, ale z całą śmiałością jest trwałym poznaniem i możliwość na urlop nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, jakie w bliskiej możliwości posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – chodzi do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Uważa się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą liczy z morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma najogromniejszą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowlęta, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu znajduje się także kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się ogromną popularnością wśród klientów, którzy planują się również na braki upiększające, kiedy i lecznicze. W sercu spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ pomocy w zintegrowaniu ze atrakcyjną pozycją i niesamowicie atrakcyjną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg przydatna stanowi dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt położony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok dostępne są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku przeprowadził się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest wówczas zaledwie część bardzo wartościowej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie zawsze są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo osób planuje się czerpać z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to sprawa skierowana do głów poszukujących wypoczynku i urlopu w jasnej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest to nowy ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem obiektu jest zawsze bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu znajduje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą pobierać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale i różne atrakcje dla pań w wszystkim wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla turystów planowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest także zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w grupie uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go tylko 200 metrów. Jest wówczas nowe, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W możliwości hotelu spotykają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

posiada dużo dużą ofertą SPA oraz sposobów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA chodzi do jakiegoś z najnowszych w kraju. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można używać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a ponadto jacuzzi. Dla osób chcących skorzystać z szerokiego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, okazując się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments