tel: 70 840 38 91 Solven telefon

Pożyczki Warto przeczytać

Solven to szybka gotówka na dowolny cel. Brakuje Ci pieniędzy, a do wypłaty jeszcze daleko? Ciągle masz niespodziewane wydatki, a może chcesz zrobić sobie prezent? Nie czekaj! Solven szybka pożyczka jest właśnie dla Ciebie. Wejdź na stronę www. solven. pl, bądź zadzwoń na nr telefonu Solven.

Solven telefon

telefon 70 840 38 91

Solven Finance– doświadczenie i renoma

Solven finance jest firmą z kapitałem, który wynosi 5000000zł. Posiada doświadczenie na rynku finansowym.
Udziela krótkoterminowych pożyczek, na uczciwych warunkach, z niskim oprocentowaniem, bez ukrytych kosztów.

Solvenówka -szybka gotówka

Solvenówka jest krótkoterminową pożyczką na dowolny cel konsumpcyjny, niezwiązany z działalnością gospodarczą w kwocie od 300 do 5000zł na okres spłaty od 1 do 30 dni roboczych. Termin spłaty można przedłużyć o 7, 14 lub 30 dni, za niewielką opłatą.
Pożyczka Solven to dostęp do gotówki, bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet.

Dla kogo pożyczka Solven?

– Jeżeli jesteś obywatelem RP, masz ukończone co najmniej 18 lat, ale nie więcej niż 76.
– Posiadasz stały dochód, dostęp do bankowości internetowej oraz aktualny e-mail i numer telefonu komórkowego.
– Nie toczy się wobec ciebie żadne postępowanie komornicze.
– Nie zalegasz z płatnościami z tytułu innych zobowiązań w Bik.
– Nie widniejesz jako dłużnik w KRD.

Zalety pożyczki Solven

– Wszystko odbywa się online.
– Nie potrzebujesz żyrantów.
– Sam wybierasz interesującą cię kwotę oraz najkorzystniejszy dla ciebie termin spłaty.
– Nie ma ukrytych opłat, ani kosztów.
– Oprocentowanie kredytu jest niskie.
– Możesz przedłużyć termin spłaty kredytu.
– Czas oczekiwania na weryfikacje wniosku Solven wynosi około 2 dni robocze.

Jak wnioskować o pożyczkę Solven?

Należy wejść na stronę www. solven. pl. Dokonać procesu rejestracji (tutaj potrzebne będą twoje dane, seria i nr dowodu osobistego, adres e-mail, nr telefonu oraz informacje o dochodach), wybrać interesującą cię kwotę oraz czas potrzebny do spłaty. Następnie dokonać uwierzytelnienia. Choć brzmi skomplikowanie to po prostu aplikacja Solven nawiąże połączenie z twoim systemem bankowym, na który przychodzi twoje wynagrodzenie. Połączenia są szyfrowane, Solven nie ma dostępu do twojego konta, wszystko jest w 100% bezpieczne. Jeśli wszystko będzie się zgadzać pojawi się komunikat „trwa przetwarzanie”.
To już prawie koniec. Sprawdź jeszcze raz swój wniosek, czy wszystkie informacje się zgadzają. Jeśli tak po prostu kliknij „wszystko się zgadza, składam wniosek”.
Całość trwa tylko 15 minut, umowę klient otrzyma na e-mail. Język umów jest prosty i zrozumiały. W razie jakichkolwiek problemów ze spłatą zawsze można przedłużyć termin, wszystko zależy od parametrów pożyczki. Jeżeli klient zapomni o spłacie dostanie monit z przypomnieniem, który jest całkowicie bezpłatny.

Opinie o pożyczce Solven

Klienci chwalą pożyczkę Solven z następujących powodów:
– za uczciwe warunki np. przy kwocie 2000 zł na okres 30 dni, całkowita kwota do spłaty to jedyne 2565zl 44gr, a przedłużenie terminu o dni wynosi 11, 81;
– za świetną ofertę;
– za sprawną weryfikację;
– za szybki przelew;
– brak haczyków.

Solven Finance proponuje pożyczkę na dobrych warunkach, bez ukrytych kosztów. Sam klient wybiera kwotę i termin spłaty, w oparciu o otrzymany limit na pożyczkę, ustalony na podstawie płynności finansowej. Oprocentowanie pożyczki jest niskie.


W razie jakichkolwiek pytań należy zadzwonić na nr 222 xxxxx , bądź napisać e-mail na adres: biur solven. pl

Solven finance pracuje od poniedziałku do piątku w godzina 8-18, a w sobotę 9-14. Jeśli masz taką chęć i możliwość możesz także przyjść osobiście do naszej placówki, która znajduje się w Szczecinie. Nie musisz jednak tracić na to swojego cennego czasu, ponieważ w Solven pracownicy są do twojej dyspozycji online i przez telefon. Biuro Obsługi Klienta odpowie na wszystkie twoje pytania, dotyczące możliwości wzięcia pożyczki, a jeśli już ją wziąłeś i masz trudności ze spłatą skontaktuj się koniecznie z Działem Windykacji Solven.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments