Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko uważa na to, że 2019 rok będzie mocno udanym czasem na placu kryptowalut. W zeszłym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w innym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo już nie dziwi. Po tym kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował znacznie w głowę, oraz wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wejście w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przedstawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest skłonnym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże okazje na konkretne zyski, o czym świadczył nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W spraw nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam model był drogi. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z całą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym kiedy KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów zdarzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto rośniemy w terenie, jaki ze określonym dystansem idzie do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W krótkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na układzie każdy będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest powszechną także cenioną osobistością nie dopiero w świecie boksu. W przeciwieństwie do nowych celebrytów, Saleta raczej przedstawia się zdrowym rozsądkiem natomiast w historie nie wykazywał chęci do przenoszenia się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin dodatkowo jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to przedsięwziął decyzję o współpracy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest zupełną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi czy towary w twarze gadżetów. Projekt ma dodatkowo na celu propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trzymamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego modelu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments