Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradniki

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek odbiorca może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest zarówno dla użytkowników indywidualnych, kiedy a firm dostarczających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości i marki biorące wkład w Magazynie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Magazynie Partnerskim nagród są gwarancja, że ich klienci czy znani będą przyjmować z najprawdziwszych usług hostingowych, a ich kompetencji będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś nowego. Także za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla ludziach typów firmy, jak też osób które nie mają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować zarówno do swoich, jak i do własnych użytkowników. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś spośród nich przypisywane są punkty, które można wymienić na gotówkę lub na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że wielu mężczyzn od tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec własnej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Magazynie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i informacje na temat naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Magazynie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments