Pożyczki pozabankowe bez BIK

Pożyczki pozabankowe bez BIK.

Polecne i promocje

Czym charakteryzuje się pożyczka bez BIK i kto może skorzystać z takiej pożyczki? Taka pożyczka oparta jest na jasnych i prostych zasadach. Najważniejszym plusem takich pożyczek jest brak weryfikacji klienta w BIK, a także KRD, czy innych rejestrach.  Oznacza to większe szanse na otrzymanie wsparcia gotówkowego.

Pożyczki pozabankowe bez BIK

Osoba, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej, doskonale wie jak często, trudno jest wyjść na prostą. Szukamy wtedy wsparcia i pomocy jak z tego wybrnąć. Najczęściej w takich sytuacjach zwracamy się o wsparcie finansowe do tradycyjnego banku. I mimo coraz szerszych ofert pożyczek i kredytów, oferowanych przez banki, okazuje się, że coraz trudniej jest otrzymać pożyczkę, czy kredyt w banku.

Dlaczego banki odmawiają udzielenia pożyczki? Okazuje się, że powodem odmowy jest obecnie dość niestabilna sytuacja gospodarcza kraju. Dlatego też polityka prowadzona przez banki oraz coraz bardziej zaostrzone procedury pożyczkowe utrudniają otrzymania pożyczki, a często też to uniemożliwiają. Banki wnikliwie sprawdzają naszą historię kredytową oraz zadłużenia w wielu rejestrach, aby jak najlepiej zabezpieczyć się przed niewypłacalnymi pożyczkobiorcami.

Dlatego w momencie, kiedy bank odmawia nam udzielenia pożyczki, czy kredytu, rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy oferowanej przez instytucje pozabankowe. Instytucji takich powstaje coraz więcej więc mamy pełny wachlarz możliwości pożyczania gotówki. Pożyczki bez BIK oferowane przez instytucje pozabankowe udzielane są na bardzo prostych zasadach i korzystnych warunkach.

Ich główną zaletą jest brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, w Krajowym Rejestrze Długów, a także innych bazach danych. Ponadto, aby otrzymać wsparcie finansowe oferowane przez prywatne oddziały pozabankowe, nie musimy posiadać zdolności kredytowej. Nie potrzebujemy także poręczenia osób trzecich.

Takie rozwiązania zostały stworzone z myślą o osobach, których sytuacja wydawałaby się być bez wyjścia. Dlatego ze wsparcia finansowego, oferowanego przez instytucje pozabankowego może skorzystać każdy, kto tylko takiego wsparcia potrzebuje. W odróżnieniu od banków zasady udzielania pożyczek są jasne i proste. Do ubiegania się o pożyczkę nie jest wymagany wysoki dochód. Wystarczą nawet najniższe stałe dochody. Pożyczki bez BIK udzielane są z uwzględnieniem, także emerytur, jak i rent. Zapewne wiesz, że aby bank mógł udzielić pożyczki, czy kredytu wymaga stałego dochodu z zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Dlatego osoby, które są zatrudnione na umowę zlecenie od razu wiedzą, że nie mają szans na kredyt czy pożyczkę w banku. Mają za to jednakowe szanse podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego w oddziałach pozabankowych. Takie pożyczki są niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem dla osób, które  z powodu zadłużenia mają egzekucję komorniczą.

Dla takich osób także jest możliwość dopasowania oferty zgodnej z oczekiwaniami. Dzięki takiej pożyczce będziesz mógł spłacić komornika i nie zostaną Ci naliczone dodatkowe odsetki. Dużym plusem pożyczek w instytucjach pozabankowych jest ich szybkość i elastyczność. Takie wsparcie finansowe bardzo różni się od tego w tradycyjnym banku. Aby możliwe było otrzymanie pożyczki w banku, najpierw trzeba udać się do odpowiedniej placówki, przejść przez szereg czasochłonnych formalności, czy też znaleźć swoich poręczycieli, a ostatecznie bank i tak może uznać, że nie posiadasz wystarczającej zdolności kredytowej. Efektem jest tylko stracony czas i nerwy. Pożyczka pozabankowa natomiast gwarantuje jak najmniej formalności, nie wymaga poręczycieli, ani też wysokich zdolności kredytowych. Otrzymujesz pieniądze bardzo szybko, nawet już w ciągu 48 godzin. A jak każdy dobrze wie, czas jest niezmiernie ważny, gdy czekają zaległe należności, od których naliczane są wysokie odsetki, czy ważne wydatki. Otrzymując pożyczkę w instytucji pozabankowej, możesz uporać się ze swoimi problemami finansowymi sprawnie i szybko.

A więc pożyczki bez BIK skierowane są do osób:

– z nie najlepszą historią kredytową,

– widniejących w rejestrach dłużników,

– niemających umowy o pracę,

– mających niskie dochody,

– mających egzekucje komornicze,

– emerytów i rencistów,

– chcących szybko i bez zbędnych formalności otrzymać wsparcie finansowe.

Zdarzają się sytuacje życiowe, że nagle potrzebujemy dodatkowej gotówki. W momencie, kiedy decydujemy się na pożyczkę w banku, musimy się liczyć z wieloma formalnościami, które niejednokrotnie długo trwają. Bank sprawdza naszą zdolność kredytową. Procedury wymagają czasu, a nam właśnie zależy na tym, żeby jak najszybciej gotówka zasiliła nasze konto. Nie mamy też pewności czy na pewno takie wsparcie otrzymamy. W takiej właśnie sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka pozabankowa, która jest dostępna od razu. To jest najlepszy sposób, aby pominąć zbędne formalności i zyskać na czasie. Tego rodzaju wsparcie finansowe łatwiej jest otrzymać, ponieważ nie podlegają one kontroli finansowej.

Artykuł powstał dzięki portalowi Pożyczki bez BIG

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments