tel: 70 840 38 91 – Pożyczka vivus wniosek

Logowanie Pożyczki

W ciągu życia, nie raz pojawiają się sytuacje wymagające od nas dodatkowych pieniędzy. Nie zawsze jednak udaje się je zdobyć w sposób omijający tzw. zadłużenie. Kiedy już zostajemy zmuszeni do wzięcia pożyczki od firm pożyczkowych, warto zastanowić się jakiego pożyczkodawcę wybrać by nie być stratnym.

Pożyczka vivus wniosek

infolinia vivus doradca klienta tel: 70 840 38 91

Wśród liderów na rynku chwilówek, jest jedna firma, która idealnie nadaje się dla osób, które dotychczas nie miały styczności z pożyczkami. Ową firmą jest Vivus. Działa ona na rynku polskim od 2012 roku, ale już znacznie dłużej można ją spotkać na rynku Europejskim. Cieszy się szeroką popularnością wśród klientów, ze względu na swoje cechy, wyróżniające ją na tle innych firm z tej branży. Ponadto posiada liczne certyfikaty jakości i nagrody przyznawane za oferowane usługi.

Vivus. pl – charakterystyka

Pożyczkodawca Vivus. pl jest jednym z najbardziej rzetelnych i szybkich pożyczkodawców na rynku. Jego największą zaletą jest bardzo szybka weryfikacja wniosku i przelewy pieniężne wykonywane do 15 minut zaraz po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji. Będąc osobą pełnoletnią, która żyje zgodnie z prawem i nie ma długów, możemy się spodziewać że wniosek będzie najpewniej rozpatrzony pozytywnie. Pierwsza pożyczka obejmuje sumę do 2500 zł, nie zawieraj ącą w tym, żadnej dodatkowej prowizji. Innymi słowy, nie poniesiemy żadnych dodatkowym kosztów, czyli zwrócimy firmie tyle samo pieniędzy ile pożyczyliśmy. Okres zwrotu wynosi 30 dni i istnieje możliwość przedłużenia go nawet o kolejne 30 dni, niemniej jednak jest to kosztowne. Opłaty za taką usługę mogą wynosić nawet do kilkuset złotych (zależne jest to od wysokość pożyczki). Przykładowo przedłużenie pierwszej, darmowej chwilówki na 1400 zł to:

– 152, 60 zł za 7dni
-194, 60 zł za 14 dni
-219, 80 zł za 30 dni.

Nie są to wysokie koszty w porównaniu do innych firmy pożyczkowych, niemniej jednak nie należą też do najniższych. Należy także pamiętać, że każda kolejna pożyczka od Vivus, może opiewać już na większą sumę, lecz będzie związane to z dodatkowymi opłatami (nawet do 100 zł).

Vivus. pl – jak wnioskować?

Aby uzyskać pożyczkę od firmy Viuvs, należy wypełnić odpowiedni wniosek, który można znaleźć na ich oficjalnej stronie : Vivus. pl. Samo wypełnienie wniosku jest bardzo proste i sprowadza się do przepisania podstawowych informacji znajdujących się na dowodzie osobistym. Podczas wnioskowania należy pamiętać o tym by się nie pomylić, i by przeprowadzić cały proces do końca, gdyż w innym wypadku nie otrzymamy pożyczki. Warto także podkreślić kilka problemów1) jakie można spotkać podczas wnioskowania. By złożyć wniosek trzeba być osoba pełnoletnią, ale to także ma swoje ograniczenia. Firma udziela chwilówek ludziom w wieku od 20 do 78 lat. Ponadto należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, który ma pełne prawa i jest w rozumieniu przepisów prawa polskiego konsumentem. Co więcej nie można być zadłużonym u innego pożyczkodawcy. Vivus. pl dokładnie sprawdza bazy zadłużenie, takie jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Vivus. pl – podsumowanie

Szukając odpowiedniej pożyczki, warto zainteresować się usługami oferowanymi przez pożyczkodawcę jakim jest firma Vivus. pl. Oferuje on przyjazną ofertę, w szczególności dla nowych klientów i łatwe wnioskowanie, które może pomóc osobą stykającym się z tymi aspektami po raz pierwszy. Należy pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z podpisywaną umową i wszelakimi oświadczeniami by w przyszłości uniknąć problemów związanych z nieprzewidzianymi dodatkowymi kosztami. Ponadto bez względu na wszystko, nigdy nie można doprowadzić do sytuacji braku zapłacenia zadłużenia w terminie. Może to doprowadzić do kosztów, związanych z niespłaceniem pożyczki, aktualnie są to wyłącznie odsetki karne za każdy dzień zwłoki w wysokości 14% w skali roku. Warto także pamiętać, że firma Vivus poinformuje klientów, którzy zapomną o spłacie, poprzez tzw. wezwanie do zapłaty. Nie jest one jednak płatne dodatkowo.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments