Pożyczka Solven opinia

Opinie

Zastanawiasz się czym jest pożyczka w Solven? Nie wiesz, czy to właśnie na nią się zdecydować? Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą analizą na temat Solven oraz opiniami osób, które już skorzystały z usług tej firmy.

Pożyczka Solven opinia

Solven nie jest niczym innym, jak firmą udzielającą krótkoterminowych pożyczek (tzw. chwilówek), których termin spłaty wyrażony jest w dniach. W przypadku Solven możesz pożyczyć od 100 zł do nawet 5 000 zł, których termin spłaty następuje najdalej po 30 dniach. Ponadto markę charakteryzuje szybka i fachowa obsługa Klienta oraz brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Zatem nie musisz martwić się takimi opłatami jak:
– opłata administracyjna
– opłata za rozpatrzenie wniosku
– oplata przygotowawcza
– opłata za dodatkowe usługi np. związane z wizytą dorady kredytowego w domu

Decydując się na współpracę z Solven masz pewność, że Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony natychmiast – czasami trwa to dosłownie kilkanaście minut. Cały proces przyznania pożyczki w Solven odbywa się online – nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko załatwisz przez Internet. Po rozpatrzeniu wniosku, zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail lub SMS-em o przyznaniu pożyczki bądź nie.

Solven-limit pożyczkowy

W Solven nie możesz mieć kilku pożyczek na raz. Niemniej jednak, jeżeli zaistnieje sytuacja, w której w trakcie spłacania pożyczki będziesz potrzebował więcej pieniędzy niż zakładałeś możesz o nie poprosić. Każdemu Klientowi indywidualnie po zapoznaniu się z jego potrzebami przyznawany jest limit pożyczkowy. Jeżeli pożyczyłeś mniejszą kwotę, niż limit kredytowy zakładał, możesz w każdej chwili sięgnąć po resztę kwoty. Dodatkowo i to bez żadnych kosztów dodatkowych możesz spłacić pożyczkę wcześniej niż zakłada umowa. W tym celu wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z Solven (222 302 302) lub napiszesz maila na adres biuro@solven. pl. Wówczas o szczegółach na bieżąco poinformują Cię doradcy firmy.

Przedłużenie terminu spłaty

Doradcy Solwen chętnie pomogą Ci również w sytuacji jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, co spowoduje, że nie uda Ci się spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie. W pierwszej kolejności masz możliwość skorzystania z opcji przedłużenia terminu spłaty. Istnieje kilka jej wariantów
– 7 dni
– 14 dni
– 30 dni
Przy czym opłata za czas przedłużenia spłaty kredytu uzależniona jest od parametrów pożyczki.

Solven windykacja

Jeśli wydarzy się najgorsze i pożyczka nie zostanie przez Ciebie spłacona w terminie firma Solven jest zmuszona do podjęcia skuteczniejszych działań windykacyjnych. Na stronie firmy możemy przeczytać następującą informację informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do naliczania odsetek od kwoty pożyczki od dnia następującego po dniu wymagalności spłaty w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5, 5 punktów procentowych).

Solven kontakt

W dzisiejszych czasach jedną z najbardziej istotnych rzeczy jest stały kontakt z Klientem. Fakt, że z pracownikami Solven możesz kontaktować się na wiele sposobów jest mocnym atutem firmy. Ponadto na stronie firmy znajdziesz zakładkę Częste pytania, gdzie w chwilach wątpliwości możesz zajrzeć w pierwszej kolejności. Jednocześnie standardowo z doradcami możesz skontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail, wówczas kierujesz ją na adres biuro@solven. pl. Warto także skorzystać z infolinii Solven – konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 18. 00 oraz w soboty w godzinach od 9. 00 do 14. 00. Telefon na infolinię jest następujący 222 302 302. Jeśli jesteś tradycjonalistom skorzystaj z poczty tradycyjnej. Adres placówki jest następujący:

Solven
Biuro hadlowe
al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin

Opinia o Solven

http://go.doaffiliate.net/solven.pl/kredytum/20468

Twoje opinie są dla nas najważniejsze. Jeśli współpracowałeś już z Solven podziel się z innymi swoim doświadczeniem na naszym forum. Nie zajmie Ci to wiele czasu, a z pewnością przyda się potencjalnym pożyczkobiorcą, którzy nie zdecydowali jeszcze o marce, u której chcą pożyczyć pieniądze.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jadwiga
jadwiga
5 lat temu
Oceń :
     

jagoda5x.oferty-kredytowe.pl zapraszam na stronę kredyty online