Karta Trzynastka pożyczka

Pożyczka kartatrzynastka wniosek

Pożyczki Warto przeczytać

Firma pożyczkowa Yolo S. A. wyróżnia się na rynku firm pożyczkowych nie tylko nietypową nazwą ale także nietypową ofertą. O ile większość pożyczkodawców oferuje pożyczki na określoną sumę pieniędzy (do kilku tysięcy złotych), które należy zwrócić w ciągu (średnio) 30 dni. Firma Yolo ma inną propozycję, bardzo konkurencyjną i wyjątkową.

Pożyczka kartatrzynastka wniosek

 

Oferuje ona usługę jaką jest karta trzynastka. Jest to karta płatnicza w dosłownym znaczeniu tego słowa, wydawana przez mBank, a jej producentem jest Visa. Działa ona tak jak inne karty wydawane przez banki. Można jej używa do płacenia za zakupy w sklepach stacjonarnych, płacić nią w internecie, a nawet wypłacać pieniądze z bankomatów. Różnica jest taka, że zawarty jest na niej limit pieniężny w wysokości 3000 zł. Okres na jaki podpisywana jest umowa to 180 dni, należy więc do jednego z najdłuższych okresów dostępnych na rynku, a co więcej po upływie 6 miesięcy, istnieje możliwość zwiększenia puli przyznawanych pieniędzy do 4000 zł.

Pożyczka KartaTrzynastka – opis pożyczki

KartaTrzynastka pożyczka to usługa wydawana dla osób w wieku od 20 do 70 lat. Co więcej aby móc się o nią ubiegać należy spełnić szereg wymagań obejmujący zarówno aspekt wypełnianego wniosku, jak i wnioskodawcy. Potencjalny klient musi być osobą, która nie jest karana i jest konsumentem w rozumieniu przepisów prawa polskiego. Dodatkowo taka osoba musi posiadać aktywny numer telefonu i aktywny rachunek bankowy, przy pomocy którego zrealizuje przelew weryfikacyjny. Skupiając się na samym etapie wnioskowania, ważne jest by nie popełnić błędu podczas wypełniania formularza o pożyczkę, gdyż może to doprowadzić do nie uzyskania pieniędzy. Cała oferta jaką jest karta trzynastka sprowadza się do przyznania dla klienta limitu pieniędzy, z którego może korzystać. Ważne jest to, że spłaca się takie zadłużenie jakie powstało na wskutek wydawanych pieniędzy. Oczywiście firma nie pozwala na przedłużenie terminu spłaty, jednakże 180 dni w zupełności powinno wystarczyć na tak rozważne zwracanie pieniędzy, aby nie doszło do nadużycia rodzinnego budżetu. Firma Yolo, w swojej usłudze oferuje dwie drogi spłaty. Pierwsza z nich wiąże się z ustaleniem dokładnego terminu, w ciągu trwania umowy, do którego spłaci się całą sumę. Druga zaś, to kartatrzynastka na raty, która pozwala na rozłożenie zadłużenia na wygodne raty. Bez względu na to, która opcja jest dla nas korzystniejsza, przez pierwsze 30 dni nie ponosi się dodatkowych kosztów, związanych z tzw. prowizją. W efekcie tego, jeśli uda nam się w tym czasie spłacić pożyczkę, wszystkie opłaty wyniosą nas 0 zł. Od 31 dni, zostaje już jednak naliczona prowizja. Wynosi ona 22 gr/dzień, za każde 100 zł zadłużenia na koncie. W efekcie maksymalna opłata miesięczna może wynosić 6, 66 zł. Trzeba jednak doliczyć do niej koszty związane z użytkowaniem karty trzynastki. jednak podczas korzystania z bankomatu, każda wypłata, bez względu na jej wysokość, będzie skutkowała naliczeniem opłaty w wysokości 5 zł, zaś każde sprawdzenie stanu konta w bankomacie, spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1, 5 zł. Jeśli, zaś unikniemy takich działań, to łączne koszty miesięczne są bardzo niskie.

Karta Trzynastka – wady

Pożyczka Kartatrzynastka cechuje się bardzo dużą elastycznością, w stosunku do dostępu do pieniędzy. Ma to jednak swoją cenę. Główną wadą jest czas oczekiwania na przyznanie pożyczki. Od momentu złożenia wniosku i jego akceptacji, potrzeba 48 h na dostarczenie karty trzynastki poprzez pocztę, a następnie 12 h od momentu jej aktywacji, aby uzyskać na niej dostęp do pieniędzy. Dodatkową wadą, która może przysporzyć problemu wielu osobom, jest to, że firma Yolo S. A. dokładnie sprawdza bazy dłużników. Oznacza to, że osoby zarejestrowane, w bazach takich jak BIK, KRD, BIG lub ERIF, nie mają co liczyć na otrzymanie pożyczki.

Karta Trzynastka – podsumowanie

Oferta firmy pożyczkowej Yolo, jaką jest Karta trzynastka, to pożyczka godna polecenia dla wielu osób, którym nie zależy na czasie. Pozwala ona na elastyczne podejście do pozyskiwanych pieniędzy, a dzięki dużemu doświadczeniu firmy pożyczkowej, można liczyć na fachowa obsługę i sprawdzoną ofertę.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments