plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest nowy Wrocław. W mieście tym przychodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje kobiety też są zawsze lekarstwa na sumieniu, a wymiar prawdy jest w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w postać Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej także tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest wyjątkowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sprawy Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i trudne śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nigdy nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na jakość gdzie ten jeden obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na uprawnienie do wykonywania produkcji w stanie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić przekazywany w kinach warunek tenże potrzebuje być przeprowadzony. W niniejszym poziomie nie jest żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć określony dla nich na wyłączność przez dany czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z okazji odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni wtedy kierunek – wyświetlanie obrazów na platformach internetowych staje się jeszcze dużo proste. Spotykają w współczesnym znakomity potencjał. Patryk Vega uważa także, iż istnieje zatem chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest absolutnie inna niż ja oraz wtedy wszystko co pisałam do ostatniej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w współczesną bajkę zaś w współczesną bohaterkę, tak również zawieram okazję, iż wtedy jeszcze będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię swoja do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do ustalenia w polskich domowych kinach, praca ta tłumaczona jest na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i także na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten brany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów uważa go zbyt spektakl noszący w napięciu do samego końca. Mówią, iż jest w nim bardzo dynamiczna działalność oraz popularna fabuła. Z różnej części znajdziemy również większość osób zwracającą opinię na krótszy montaż albo same niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wcale nowy Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich nowych filmów. Nie pamięta także mieszania gatunków. Toż jest natomiast dobry thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w porządku filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego momentu nie są w okresie wykombinować kiedy ta scena się skończy. Stanowi to niewątpliwie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments