Opinie o pożyczce Zaplo

Opinie

Każdy z nas może znaleźć się w nieoczekiwanej sytuacji lub zechcieć przeprowadzić w domu generalny remont, albo wyjechać na upragnione wakacje wraz z rodziną. Chcąc jednak wykonać te czynności często pojawia się problem finansowy. Przychodzi Ci w tym momencie na myśl szybka pożyczka, ale nie chcesz brać jej byle gdzie, tylko u zaufanego, bezpiecznego i profesjonalnego pożyczkodawcy – nie wiesz jednak, gdzie takiego szukać. Dlatego, wychodząc Tobie naprzeciw na podstawie opinii Klientów współpracujących z marką Zaplo. pl dokonaliśmy analizy tego pożyczkodawcy, by móc polecić Ci zaufaną markę. Zapoznaj się zatem z naszym forum i już dziś wyjedź na zasłużone wakacje!

Opinie o pożyczce Zaplo

Pożyczka Zaplo – kilka informacji

Zaplo. pl specjalizuje się w udzielaniu swoim Klientom tzw. chwilówek. Różnią się one jednak zasadniczo od tych oferowanych na rynku przez inne firmy pozabankowe. Na stronie Zaplo. pl możesz za pomocą intuicyjnego kalkulatora obliczyć całkowity koszt swojej pożyczki oraz koszt miesięcznej raty, ponieważ pożyczki w Zaplo. pl są właśnie ratalne. Pożyczoną kwotę spłacasz w 6, 12, 18 lub 24 wygodnych ratach. Minimalna kwotę o jaka możesz wnioskować jest 1 000 zł, natomiast największa aż 10 000 zł. Co ważne nic nie stoi na przeszkodzie, bys już za pierwszym razem starał się o najwyższą kwotę. Decydując się na współpracę z Zaplo. pl masz pewność, że Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony natychmiast – czasami trwa to dosłownie kilkanaście minut. Cały proces przyznania pożyczki w Solven odbywa się online – nie musisz nawet wychodzić z domu.

Minusy i plusy pożyczki w Zaplo. pl

Oferta każdej firmy pozabankowej świadczącej usługi finansowe, w tym przypadku chwilówki ma swoje zalety oraz wady. Podobnie jest w przypadku firmy Zaplo. pl. Dzięki Waszym opiniom mogliśmy opisać najważniejsze zalety oraz wady współpracy z Zaplo. pl.
Zaplo. pl to przede wszystkim zaufany partner biznesowy. Firma na rynku pożyczek internetowych działa już kilkanaście lat i jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group. Grupa ta jest właścicielem kilkunastu firm pożyczkowych w całej Europie. Wszystkie one łącznie udzieliły ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie. Zaplo. pl to także minimum formalności i szybka decyzja o pożyczce, potwierdzona natychmiastową jej wypłata na osobiste konto bankowe Klienta. Zaplo. pl to również wysokie pożyczki ratalne – od 1 000 zł do nawet 10 000 zł, które możesz spłacić w 6, 12, 18 lub 24 wygodnych ratach. Firma gwarantuje całkowite bezpieczeństwo na każdym etapie przyznawania pożyczki. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie internetowej możesz sam określić kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty, a także przeanalizować całkowity jej koszt. Zaplo. pl cechuje wysoka przyznawalność pożyczek, a w chwilach kryzysowych, kiedy nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w określonym w umowie czasie możesz odroczyć jej spłatę lub przedłużyć termin spłaty – tzw. pożyczkowe wakacje.

Jak już wspomnieliśmy Zaplo. pl ma także kilka minusów – to normalne. Po pierwsze jedną z nich jest niska górna i wysoka dolna granica wieku (21-70 lat). Po drugie pożyczkę u tego pożyczkodawcy cechują wysokie jej koszty oraz stosunkowo krótki okres kredytowania – maksymalnie 24 miesiące. W przypadku dużych sum ten aspekt może okazać się kłopotliwy. Ponadto firma sprawdza, czy Klient nie widnieje w rejestrze dłużników np. BIK.

Infolinia Zaplo. pl

Z doradcami finansowymi firmy Zaplo. pl skontaktujesz się na kilka sposobów. Firma zadbała by na stronie internetowej pojawiła się stale aktualizowana zakładka Pytania i odpowiedzi. To właśnie tam w pierwszej kolejności, w chwilach wątpliwości możesz zajrzeć. Jednocześnie standardowo z doradcami możesz skontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail, wówczas kierujesz ją na adres kontakt@zaplo. pl. Warto także skorzystać z infolinii Zaplo. pl. Pracownicy Biura Obsługi Klienta dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8. 00 – 22. 00 lub w soboty i niedziele w godzinach 8. 00 – 20. 00. Możesz również skorzystać z dostępnego na stronie internetowej live chata.
Poniżej dane kontaktowe do Zaplo. pl:
Pełna nazwa pożyczkodawcy: 
Zaplo sp. z o. o.
Adres: 
ul. 17. Stycznia 56
02-146 Warszawa
Kontakt: 
Infolinia: 221 333 888 lub 222 673 000
E-mail: kontakt@zaplo. pl
Godziny pracy: 
Poniedziałek – Piątek 8. 00 – 22. 00
Sobota 8. 00 – 20. 00
Niedziela 8. 00-20. 00

Opinie o Zaplo. pl

Nasz serwis specjalnie dla Ciebie dokonuje dokładnych analiz firm pozabankowych. Nie możemy tego zrobić bez Twojej pomocy. Jeżeli współpracowałeś już z Zaplo. pl napisz na naszym forum co sadzisz na temat tej firmy. Być może to właśnie dzięki Twojemu doświadczeniu i Twojej opinii, ktoś podejmie dzisiaj decyzję o pożyczce w tej właśnie firmie!

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments