lendon opinie

opinie o pożyczce Lendon

Opinie

Poszukując dodatkowego źródła pieniędzy, które w obecnych czasach są bardzo potrzebne, warto zastanowić się nad zewnętrznymi firmami udzielającymi pożyczek. Najbardziej popularne są kredyty bankowe. Pozwalają one na uzyskanie dużej ilości pieniędzy (nawet do kilkuset tysięcy złotych), które spłacamy przez kilkadziesiąt lat. Wiążą się one jednak z wysokim kosztami dodatkowymi – prowizjami, które są głównym źródłem zarobków kredytodawców. Inną opcją, bardzie pomocną w sytuacjach losowych są pożyczki pozabankowe.

 

opinie o pożyczce Lendon

Udzielane są one przez zewnętrzne, prywatne firmy, które także zarabiają na wspomnianych wcześniej prowizjach. Różnica pomiędzy pożyczkami a kredytami jest taka, że pożyczki są na mniejszą skalę pieniężną i na krótszy okres spłaty. W przypadku pożyczek, maksymalne zadłużenie wynosi kilka tysięcy złotych i średnio spłaca się je w okresie 30 dni. Pożyczki pozabankowe są o wiele wygodniejsze i łatwiejsze do spłaty, zaś wnioskowania o nie i ich przyznawanie odbywa się w bardzo krótkim czasie i nie wymaga zbyt dużej liczby formalności. Przykładem firmy pożyczkowej, należącej do liderów tego rynku, jest pożyczkobiorca Lendon.

Pożyczki pozabankowe

Owa firma, udziela pożyczek w bardzo krótkim czasie, pod warunkiem, że jest się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Pożyczkodawca Lendon cieszy się bardzo dobrymi opiniami i wieloma zadowolonymi klientami, a kluczem jego sukcesu jest oferta, w której pierwsza pożyczka jest pozbawiona dodatkowych kosztów.

Opinie o Lendon. pl

Pożyczkodawca Lendon, to firma godna zaufania, co potwierdziło wielu klientów. Składanie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste, niemniej jednak trzeba spełnić kilka warunków by móc ją uzyskać. Pierwszy z nich dotyczy samej osoby składającej wniosek. Osoba taka musi być pełnoletnia, nie może mieć problemów z prawem, powinna być zdolna do spłacenia zadłużenia oraz powinna być konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa. Ponadto potencjalny klient nie może być osobą posiadającą już inne zadłużenia. Osoby takie są zarejestrowane w bazach danych, takich jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, KRD- Krajowy Rejestr Długów, ERIF – Rejestr Dłużników, oraz Biuro Informacji Gospodarczej – InfoMonitor S. A. Firma Lendon spradza takie bazy i będąc więc osobą posiadającą, która jest zarejestrowana w takiej bazie, nie można liczyć na otrzymanie pożyczki.

Niemniej jednak osoby, które dotychczas nie korzystały z usług firm pożyczkowych, nie powinny się obawiać, że nie zostanie im udzielona chwilówka. Wniosek o nią wypełnia się szybko i jest bardzo prosty (wystarcza informacje z dowodu). Potwierdzenie danych też zostało ułatwione poprzez zastosowanie aplikacji Instantor. Instantor to specjalistyczna aplikacja, służąca do weryfikacji podanych danych, poprzez logowanie na konto bankowe. Klient zostaje przekierowany przez aplikację na stronę swojego banku i musi się zalogować na konto. Dane zostają przesyłane przez szyfrowane połączenie, dlatego też nie ma możliwości by zostały skradzione. Nad całym procesem czuwa również zewnętrzna, niezależna firma, dlatego nie ma powodów do żadnych obaw. Ten sposób pozwala na szybką weryfikacje podanych danych, co przekłada się na szybsze otrzymanie pożyczki.

Podsumowanie

Pożyczkodawca Lendon, jako lider na rynku firm pożyczkowych, oferuje ciekawą ofertę, a zarazem bezpieczną pożyczkę, godną polecenia dla osób, które dotychczas nie korzystały z podobnych usług. Podpisywana umowa i wszelakie oświadczenia, nie zawierają żadnych ukrytych informacji (tzw. klauzul), a reklamowana przez firmę oferta jest zgodna z rzeczywistością. Niemniej jednak, bez względu na to jak porządny wydaje się być pożyczkodawca, zawsze należy dokładnie zapoznać się z tym co podpisujemy. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych kłopotów i nieprzyjemności, zarówno prawnych jak i majątkowych. Lendon. pl jako pożyczkodawcę oferującego pożyczki online, można uznać za firm, która zasłużyła na miano lidera w danej branży, tym bardziej, że jakość oferowanych przez niego usług podkreślają liczne certyfikaty i nagrody.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments