Efino telefon

opinie o pożyczce efino

Opinie Warto przeczytać

Poszukując pożyczki poza bankowej należy zdać sobie sprawę z kilku faktów. Po pierwsze, maksymalna suma pieniędzy jaką możemy otrzymać to kilka tysięcy złotych. Po drugie, w większości okres spłaty wynosi 30 dni, a każde jego przedłużenie wiąże się z dodatkowymi kosztami (nieraz bardzo wysokimi).

opinie o pożyczce efino

Do każdego zadłużenia doliczana jest prowizja, co skutkuje tym, że spłacimy znacznie więcej niż pożyczyliśmy. Oczywiście nie są to podstawowe reguły, ale dotyczą one większości firm pożyczkowych. Chcąc więc znaleźć pożyczkę, która oferowała by inne możliwości, warto skorzystać z usług porównywarek pożyczek, które są dostępne w Internecie. Jednym z liderów pożyczkodawców, oferujących nieprzeciętne usługi, konkurencyjne na tle innych firm jest firm Efino. pl, cechująca się szybkością i wygodą składania wniosku oraz posiadająca bardzo pozytywną opinię wśród wielu klientów.

Opinie o pożyczkodawcy Efino. pl

Pożyczkodawca Efino. pl oferuje pożyczki od 1000 do 6000 zł na okres od 3 do 18 miesięcy. Należy on do jednych z nielicznych firm, umożliwiających spłatę zadłużenia w formie ratalnej, które obejmują minimum 3 a maksymalnie 18 rat. Ta usługa ma służyć odciążeniu budżetu domowego i uniknięciu spłaty całości pożyczki w krótkim terminie. Proces składania wniosku został bardzo uproszczony. Całość składa się do wypełnieniu wniosku online, dostępnego na oficjalnej stronie firmy Efino. pl a następnie, wypełnieniu bardzo uproszczonego formularza, tak aby formalności było jak najmniej. W celu jeszcze większego ułatwienia i przyspieszenia składania wniosku, zmieniono sposób weryfikacji danych klienta. Pożyczkodawca zastosował nowa usługę jaką jest aplikacja Instantor, która umożliwi weryfikację bez wysyłania przelewu pieniężnego. Całość opiera się na przekierowaniu przy pomocy szyfrowanego połączenia, na stronę banku a następnie zalogowaniu na nasze konto bankowe. Proces jest bezpieczny, gdyż nad wszystkim czuwa zewnętrzna firma, pilnująca by nasze dane nigdzie ni wyciekły. Takie uproszczenie, pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na pieniądze nawet do 15 minut od momentu złożenia wniosku.

Wady pożyczkodawcy Efino. pl

Proste i szybkie wnioskowanie ( w stosunku do innych firm), oraz łatwe uzyskanie pieniędzy, wiąże się jednak z kilkoma warunkami. Część z nich odnosi się do etapu wnioskowania, pozostałe jednak skierowane są do życiorysu potencjalnych klientów. Aby móc złożyć wniosek w firmie Efino. pl należy być osobą pełnoletnią. Niemniej jednak to nie wystarczy. Trzeba mieć również ukończone 21 lat, co wyklucza młodsze osoby. Ma to na celu zabezpieczenie firmy, przed niewypłacalnymi klientami. Ponadto pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z pracodawcą w celu weryfikacji, czy dany pożyczkobiorca posiada źródło utrzymania. Nie jest jednak wymagane posiadanie umowy o pracę, jednakże jakakolwiek umowa, lub posiadanie emerytury jest wystarczającym uprawnieniem do uzyskania pożyczki. Problem będą miały także osoby, które posiadają bogatą historię zadłużenia. Firma Efino. pl dokładnie sprawdza bazy dłużników takie jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, ERIF – Rejestr Dłużników, czy tez KRD – Krajowy Rejestr Dłużników. Chcąc wiec uzyskać pożyczkę w tej firmie, należy spłacić inne zadłużenia.

Podsumowując

Pożyczkodawca Efino. pl jest rzetelną firma cieszącą się dobrymi opiniami i posiadającą liczne certyfikaty jakości. Oferuje ona wiele korzystnych usług i pomoc konsultantów przez 7 dni w tygodniu. Niestety, każdorazowa pożyczka wiąże się z dość dużymi kosztami dodatkowymi, czyli prowizją dla firmy, co skutkuje tym, że należy spłacić znacznie większe zadłużenie, niż to którego się podjęliśmy. Wygoda ratalnych spłat i wysoka ilość otrzymywanej gotówki wynagradza jednak tą niedogodność. Warto jednak pamiętać, że bez względu na ilość pozytywnych opinii, zawsze należy dokładnie zapoznać się z podpisywaną umowa i wszelakim oświadczeniami, w celu uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji i dodatkowych kosztów.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jadwiga
jadwiga
6 lat temu
Oceń :
     

jagoda5x.oferty-kredytowe.pl