Opinie o pożyczce creditstar

Opinie o pożyczce creditstar

Opinie Warto przeczytać

Chciałbyś spełnić swoje marzenie i wyjechać w egzotyczną podróż, a brak ci pieniędzy? Weź pożyczkę CreditStar i spełnij swoje marzenie.


Opinie o pożyczce creditstar

CreditStar Polska jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, która otrzymała wiele nagród dla najlepszych pożyczkodawców. Również w Polsce firma cieszy się olbrzymią popularnością. Udzieliła już około 500 tysięcy kredytów.

Oferta skierowana jest do osób, które posiadają stałe źródło dochodów i mają czystą historię kredytową. CreditStar docenia uczciwych kredytobiorców dlatego oferuje uczciwe warunki, niskie oprocentowanie oraz długi czas spłaty.

Firma proponuje pożyczki krótkoterminowe na kwotę do 5000 zł, choć do każdego Creditstar wniosku podchodzi indywidualnie, oceniając zdolność kredytową.

Nie musisz wypełniać wielu wniosków, czy też licznych formalności, ani przynosić zaświadczeń z pracy.

Kto może starać się o kredyt?

Trzeba posiadać obywatelstwo polskie, mieć co najmniej 18 lat, dysponować stałym dochodem oraz posiadać konto internetowe w banku, aktualny adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Firma nie udziela kredytów osobom, które są wpisane jako dłużnicy w BIK, czy KRD, a także wobec których toczą się postępowania komornicze, bądź egzekucje komornicze.

CreditStar rejestracja jednocześnie ze złożeniem wniosku.

Wszystkie formalności klient może załatwić przez internet online. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową, wybrać kwotę, której potrzebujemy oraz czas potrzebny do spłaty zadłużenia. Przy pierwszym wniosku maksymalna kwota kredytu to 1500 zł.

Teraz należy wypełnić wniosek, jest on krótki, nie zajmie ci to więcej niż kwadrans, tutaj będzie potrzebny twój dowód osobisty. Należy podać dane osobowe imię nazwisko, stały adres zameldowania, serie i numer dowodu osobistego, jego termin ważności, a także PESEL. Należy również zaznajomić się z umową i warunkami kredytowymi. Jej język jest prosty i nie ma słów branżowych, dzięki temu jest zrozumiały dla każdego. Jeszcze czeka cię weryfikacja tożsamości poprzez automatyczne logowanie. Wszystkie połączenia są szyfrowane i bezpieczne. Pozostaje ci czekać na decyzję. Zazwyczaj jest ona natychmiastowa.

W razie jakiś wątpliwości firma CreditStar skontaktuje się z tobą. Po zaakceptowaniu twojego wniosku kwota kredytu znajdzie się od razu na twoim koncie.
CreditStar oferuje uczciwe warunki, brak opłat, od samego początku wiesz, ile wynosi całkowity koszt twojej pożyczki.
Nie potrzebujesz też żyrantów, nie dzwonimy do twojego szefa, ażeby potwierdzić ile zarabiasz. Sami potrafimy oszacować twoją zdolność kredytową i możliwości spłaty, gdyż liczy się dla nas przede wszystkim dobro klienta.

Gdy będzie się zbliżał termin spłaty twojego zadłużenia firma, za pomocą wiadomości SMS, przyśle ci przypomnienie.

Kolejną jej zaletą jest praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 9 do 20. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów ze spłatą możesz zawsze skontaktować się z biurem obsługi, gdzie pracują doświadczeni konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, czy rozwieją też wszelkie wątpliwości.

Należy zwrócić tez uwagę na stronę internetową, gdzie można znaleźć przydatne informacje na wiele nurtujących pytań.

Kredyt można szybciej spłacić i nie ponosimy z tego tytułu dodatkowych opłat. Na rezygnację z umowy mamy 14 dni.

Pożyczki udzielane są na cele konsumpcyjne.

CreditStar windykacja

Jeżeli będziesz zalegać ze spłatą kredytu, dostaniesz przypomnienie w formie płatnego monitu, następnie firma odda sprawę do windykacji co zepsuje twoją historię kredytową i będziesz mieć problem z otrzymaniem kredytu, czy to w bankach, czy firmach parabankowych.

W razie problemów z CreditStar logowaniem, bądź jeśli zapomnisz hasła, kliknij na ikonę przypomnij hasło, na twój adres e-mail zostanie wysłana instrukcja jak dokonać zmiany hasła oraz tymczasowe hasło.

Jeżeli szukasz szybkiego kredytu, gdzie formalności jest mało, a warunki uczciwe, wybierz firmę CreditStar na raty.
Docenia ona uczciwych kredytobiorców, dlatego oferuje im niezwykle korzystne warunki, bez haczyków. O renomie tej firmy świadczą pozytywne opinie oraz to, że klienci chętnie wracają ponownie po kredyt.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments