Najlepsze konto oszczędnościowe na rynku? Tylko w Millenium!

Gospodarka Polecne i promocje Poradnik

Najkorzystniejszą ofertę konta oszczędnościowego ma zdecydowani bank Millenium. Czym przebił konkurencję?

Bank Millenium startuje z siódmą już edycją promocji swoich rachunków oszczędnościowych, tym razem do zgarnięcia mamy 2,7 procent w skali roku dla nowych środków.
Promocja, oferowana przez bank Millenium, rozpoczyna się 10 marca 2018 roku, a potrwa do 12 maja 2018 roku. Co należy zrobić, żeby z niej skorzystać? To banalnie proste! W pierwszym kroku potrzebujemy dwóch rachunków założonych w banku Millenium – zwykłego oraz oszczędnościowego. Aby nasze pieniądze zaczęły pracować, musimy przelać wybraną przez nas kwotę (do 200 tysięcy złotych) ze zwykłego rachunku na rachunek oszczędnościowy w terminie aktywności akcji. Wpłacona kwota oprocentowana będzie przez 92 dni, jednakże istnieje sposób na przedłużenie tego okresu. Promocja związana z rachunkiem oszczędnościowym w banku Millenium jest cykliczna i da się zachować jej ciągłość. Jako że kolejna edycja promocji dla nowych środków na rachunku oszczędnościowym uruchomiona zostanie najprawdopodobniej 13 maja 2018 roku, wystarczy, że chwilę przed tym terminem wypłacimy swoje środki, a gdy ponownie zostanie uruchomiona, wpłacimy je ponownie. W ten sposób korzystać z 2,7-procentowego profitu możemy, aż do całkowitego zakończenia promocji przez bank Millenium.

Warto jest pamiętać, że do akcji możemy dołączyć w każdym dniu jej trwania, zachowując przy tym 92-dniowy okres procentowania naszych środków. W praktyce oznacza to, że jeśli przystąpimy do akcji w kwietniu, to dla naszego rachunku oszczędnościowego zakończy się ona w lipcu i wtedy również możemy przystąpić do kolejnej akcji.

Jak w niemal każdej ofercie bankowej – także i w banku Millenium istnieją jakieś haczyki. Pierwszym z nich jest tylko jeden darmowy przelew, jaki możemy wykonać podczas trwania promocji. Za każdy kolejny będziemy musieli zapłacić 7,50 złotego, dlatego należy wykonywać przelewy dopiero w razie konieczności – w końcu chcemy zaoszczędzić.

Drugą kwestią jest konieczność posiadania podstawowego rachunku bankowego w banku Millenium. Najbardziej opłacalne jest aktualnie konto 360 stopni, które przy regularnych wpływach na kwotę minimum tysiąca złotych oraz wykonaniu jednej płatności kartą miesięcznie będzie zupełnie darmowe. Osobom, które nie ukończyły 26. roku życia, a także chcą skorzystać z promocji rachunku oszczędnościowego, poleca się założenie konta 360 stopni Student, którego prowadzenie będzie darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą miesięcznie.

Osoby, chcące przelewać środki na konto oszczędnościowe z rachunku w innym banku spotkają się także z trzecim problemem. Jest nim limit jednorazowego przelewu internetowego wynoszący 50 tysięcy złotych. Jeśli nasze oszczędności są wyższe – musimy je rozbić na kilka przelewów.

Pomimo tych drobnych trudności, promocja na nowe środki oszczędnościowe, oferowana przez bank Millenium jest aktualnie najkorzystniejsza na rynku. Dzięki dużemu zainteresowaniu z całą pewnością będzie ona kontynuowana w kolejnych latach.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments