Lombard u Adama tel 70 840 38 91

Pożyczki

Czym jest Lombard u Adama i czy warto go odwiedzić?

Lombard „U Adama” zlokalizowany jest przy Bulwarze Ikara 29 a we Wrocławiu (Okolice D. H. Astra), a jego mottem przez lata działalności stało się „Tylko zadowolony klient powraca!”. Instytucja na chwilę obecną może się poszczycić prawie 70 tysiącami zawartych z klientami umów lombardowych oraz szerokim gronem stałych klientów odwiedzających sklep. Wrocławianie cenią tę instytucję od wielu lat za jej rzetelność, dzięki czemu może się ona poszczycić dużą ilością pozytywnych rekomendacji – największą w stosunku do pozostałych lombardów w mieści.

Co wyróżnia wrocławski lombard?

Lombard u Adama z racji tego, że przede wszystkim ceni sobie czas i zaangażowanie swoich klientów, proponuje im specjalne warunki umów oraz zachęcające rabaty. Pracownicy instytucji, wyszkoleni w wycenie brylantów i złota, są zawsze elastyczni i do każdego klienta podchodzą indywidualnie, oferując przy tym uczciwą wycenę przedstawianych przez nich przedmiotów wartościowych. Zaletą jest też fakt, iż możliwa jest negocjacja co do ceny, warunków umowy, terminów spłaty pożyczek oraz odkupu oddanych do sklepu dóbr. Po przekroczeniu terminu odkupu właściciele salonu czekają minimum dwa tygodnie ze sprzedażą przedmiotów należących do klienta, aby umożliwić mu ich odzyskanie. Żeby przesunąć w czasie możliwość odkupu sprzedanego przedmiotu, należy sporządzić dodatkowy aneks do zawartej wcześniej umowy, opłacając przy tym małą prowizję. Lombard u Adama nie nalicza żadnych kar pieniężnych za przekroczenie terminu!

Dlaczego warto skorzystać z usług wrocławskiego lombardu?

Przede wszystkim z uwagi na specjalne warunki i rabaty przyznawane stałym klientom. Lombard oferuje o wiele wyższe kwoty za sprzedaż z możliwością odkupu w przeciwieństwie do konkurencyjnych lombardów na terenie Wrocławia. Możliwe są również prolongaty terminu odkupu, dzięki czemu klient nie straci żadnej oddanej do skupu rzeczy. Dodatkowo przyjazna i wykwalifikowana obsługa nada wizycie w lombardzie miłej atmosfery, co sprawi, że formalności staną się jedynie przyjemnością.

Co zrobić, jeśli nie ma możliwości odkupienia przedmiotu w terminie?

Jeśli nie uda się Państwu odkupić w terminie oddanej do skupu własności, wystarczy jedynie zadzwonić pod numer podany na stronie internetowej lombardu i umówić się na wykup przedmiotu. Należy wziąć pod uwagę, że jego cena, z racji wcześniejszej sprzedaży, będzie odpowiednio zwiększona o dodatkowe dni przechowywania w salonie.

Jak otrzymać szybką gotówkę?

lombardzie u Adama nie jest konieczne dokumentowanie na przykład zdolności kredytowej czy okazywanie zaświadczenia o zatrudnieniu. Jedyne, co jest konieczne, to wylegitymowanie się dowodem tożsamości, który może stanowić dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy. Gotówka wypłacana jest od ręki, a klient ma pewność, że będzie mógł odkupić swój przedmiot w ustalonym w umowie terminie.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments