Logowanie extraportfel

Logowanie extraportfel

Logowanie

Wszystkie informacje na temat logowania na stronie extraportfel.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę pożyczkodawcy extraportfel i jak przejść przez proces logowania. Artykuł stanowi pomocną instrukcję logowania extraportfel. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje.

Logowanie extraportfel

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, jak zalogować się na stronie firmy extraportfel, którą znajdziesz poniżej. Dzięki temu logowanie w serwisie extraportfel nie powinno sprawić nikomu żadnej trudności.

Logowanie extraportfel

Krok 1

Aby zalogować się do panelu klienta na stronie extraportfel.pl należy najpierw w pasku przeglądarki internetowej wpisać adres extraportfel.pl/login.

Można także wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło extraportfel logowanie i wówczas w wynikach wyświetli nam się odpowiedni adres extraportfel.pl/login. Wystarczy kliknąć odpowiedni adres i wtedy przeniesiemy się na stronę firmy  extraportfel, na której będzie można się bezpiecznie zalogować.

Krok 2

Jak już znajdziesz się na stronie extraportfel.pl, to pojawią Ci się dwa pole, w których należy wpisać swój adres e-mailowy oraz hasło, które użyłeś przy rejestracji. Po wprowadzeniu tych danych należy kliknąć zaloguj.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na szyfrowanej stronie extraportfel. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Masz problem, bo zapomniałeś hasła?

Jeśli zapomnisz hasło, to wystarczy kliknąć w link TUTAJ, który znajduje się obok pytania Nie pamiętasz hasła? Otrzymasz  hasło na swój adres mailowy, dzięki któremu będziesz mógł się zalogować oraz dokonać zmiany hasła. Należy wpisać adres e-mail, który użyłeś podczas rejestracji i zakładania konta i kliknąć wyślij hasło. W celu odzyskania hasła możesz także skontaktować się telefonicznie z działem obsługi klienta pod nr 22 388 66 66.

Krok 3

Jeśli już masz hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze pojawi się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli dokładnie takie informacje zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie extraportfel.pl.

Po zalogowaniu wyświetli Ci się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, będziesz mógł sprawdzić, kiedy upływa termin jej spłaty.

Dzięki dostępowi do danych swoich zobowiązań i możliwości monitorowania swojej spłaty w serwisie extraportfel, nie trafisz do działu extraportfel windykacja oraz unikniesz  nieprzyjemności, które związane są z windykacją klienta.

Extraportfel logowanie jest  bardzo przydatnym narzędziem, dzięki któremu będziesz mieć szybki dostęp do wszystkich informacji, które dotyczą dostępnych dla Ciebie ofert  oraz spłaty Twoich pożyczek.

Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie etraportfel?

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie extraportfel.pl, to aby mieć możliwość skorzystania z  opcji extraportfel logowanie,  w pierwszej kolejności należy się zarejestrować.  Wystarczy zatem  kliknąć w link zarejestruj się, który znajduje się w prawym górnym rogu.

rejestracja Logowanie extraportfel

Po kliknięciu zarejestruj się, wyświetli się formularz rejestracyjny. Należy wpisać wszystkie wymagane dane, w tym numer telefonu komórkowego,  adres e-mail  oraz hasło, które posłużą później do extraportfel logowanie.

O tym warto wiedzieć:

– Pamiętaj, aby nie udostępniać nikomu danych do Twojego profilu.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależy od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Pamiętaj, że gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Pamiętaj, aby zawsze spłacać pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu extraportfel windykacja.

– Z firmą extraportfel możesz się kontaktować telefonicznie oraz e-mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

– Umowa pożyczki jest dostępna po zalogowaniu do serwisu extraportfel logowanie.

– Numery kont bankowych, na które możesz dokonywać wpłat, możesz sprawdzić na dokumencie umowy pożyczki oraz pod zakładką kontakt.

– Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma extraportfel nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w extraportfel otrzymasz pożyczkę bez najmniejszego problemu.

Artykuł powstał dzięki portalowi extraportfel Logowanie

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments