Pożyczki credit star

logowanie CreditStar

Logowanie

Serwis Creditstar. pl to portal oferujący krótkotrwałe pożyczki, które można zaciągnąć, nie wychodząc z domu. Dzięki takiej dogodności nawet osoby, które w danym okresie nie mają czasu, aby stać w kolejce do banku, mogą w łatwy sposób pozyskać pieniądze. To ciekawa opcja dla osób samotnych, zajmujących się domem czy po prostu zabieganych. Aby móc korzystać z tego serwis, wystarczy się w nim zarejestrować przy pomocy formularza i już po kilku chwilach można z niego korzystać.

 

 

logowanie CreditStar

Proces ten nie jest szczególnie trudny, ale żeby uniknąć wszelkich niedomówień, pokrótce go tutaj omówimy. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić to wejść na stronę internetową serwisu.Znajdziemy ją pod adresem: www. creditstar. pl. Następnie trzeba wcisnąć przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony, co zaznaczyliśmy dla Państwa za pomocą zielonego kwadracika na zdjęciu powyżej.

Po naciśnięciu zostaniemy przeniesieni na stronę rejestracji, którą widzicie Państwo po prawej stronie. Wystarczy teraz wypełnić po kolei wszystkie luki, rozpoczynając od numeru telefonu. Jest on o tyle ważny, że w razie jakichkolwiek problemów, konsultanci serwisu będą się przy jego pomocy z Wami kontaktować. Kolejno wypełniamy wszystkie okienka, włącznie z PESEL-em oraz numerem seryjnym dowodu osobistego. Obie te informacje konieczne są w samym procesie udzielania pożyczki, dlatego już na samym początku wymagane jest ich uzupełnienie. Nie musicie się jednak martwić, ponieważ serwis creditstar. pl, nikomu tych danych nie udostępni.

Po uzupełnieniu informacji ogólnych czas przejść do danych kontaktowych. Po kolei trzeba teraz podać adres skrzynki elektronicznej oraz adres do korespondencji, na które dostarczane będą wszelkie informacje udostępniane przez administrację dla Państwa. Pamiętajmy tutaj, aby dokładnie sprawdzić, czy nie ma żadnych literówek, ponieważ informacje wpisane tutaj, będą znajdować się również na wszelkiej dokumentacji potwierdzającej na przykład uiszczenie przez Was spłaty kredytu.

Ostatnim punktem, który trzeba uzupełnić, jest hasło. Nie powinno być ono zbyt proste, ponieważ mogłoby zostać złamane. Pamiętajmy też, aby nie używać jednego układu liter oraz cyfr w kilku miejscach, ponieważ mogą one dostać się w niepowołane ręce. Najbezpieczniej będzie, jeśli stworzycie nowe hasło, które nigdy wcześniej nie było przez Was używane. Co równie ważne, kodów zabezpieczających nie powinno się nigdzie zapisywać, ponieważ w momencie kradzieży, może okazać się, że złodziej wszedł w posiadanie Państwa danych.

Na koniec trzeba zapoznać się w całości z regulaminami serwisu, a po ich zaakceptowaniu, wystarczy to zaznaczyć, przyciskając w małe okienko po ich lewej stronie. Jeśli wszystko zostało wypełnione, można śmiało wysłać zgłoszenie. W tym celu wciskamy przycisk „Zarejestruj się jako użytkownik”.

Podsumowując, rejestracja w serwisie nie jest trudna, można nawet śmiało rzec, że jest bardzo intuicyjny i nie wymaga dużych zdolności informatycznych.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments