Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Sławno zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Choszczno

Simple Fast
Nowe technologie pojawiają się w wyjątkowo silnym tempie, głównie w nauce samochodowej. Rozwijają się systemy bezpieczeństwa, kształtuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam też postęp sprzęty, który chroni w działaniu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w budowie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w standard ładowania QI dostosowane są do tego typu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Choszczno

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to innowacyjne rozwiązanie dla ludziach kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w punkcie podawania go do bazy przechwytują go skrzydłami i realizują ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep czerpie z inicjatyw akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Dużym plusem takiej metody jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem płynącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w ruchu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w podróży do lekturze ładować. W chwili tej niemal wszystek jest właścicielem smartfona. Sprzęt grany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te prace powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi być na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod opiekę oczekiwania kierowców a dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Choszczno

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana stanowi w kratce środkowego nawiewu, przez co widoczna stanowi w dowolnej chwili dla prowadzącego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie ma szanse żeby w pewien sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w przypadku dużych manewrów za kierownicą. Nowa metoda Quick Charge 3.0 pozwoli na pozytywniejszy i wiele szybszy proces ładowania telefonu niż w częstym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o intensywności od 4,5” do 6,5”. Pozwala więcej na krótką pracę ze aparatem istniejącym w kotki dodatkowo jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Choszczno

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu wykonywa się w znacznie normalny i wygodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie elementy zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje wówczas rozwiązanie bardzo intuicyjne dla ludziach klientów. Indukcja zatrzymuje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek zatrzymuje się centralną postacią- presja i przede każdym czas to składniki codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w tym sukcesu ładowarka indukcyjna są proszone nie właśnie przez gadżeciarzy ale te dla wszystkiego, kto lubi spokojne i funkcjonalne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Choszczno

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments