Kobiety mafii Międzyzdroje gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By dobrze zrozumieć film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o byciu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera a jego osoby, i starego, który gotów jest zorganizować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej projekt i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na swoją rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednak w jakimkolwiek etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przestało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na ton i utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z działalności, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w skórę. Trzymania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładzie, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Przyjemność z ciekawego wzroście nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją kobietą.

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie chłopaka nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, by móc wpisać im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony trzyma w nauce policyjnej, gdzie będzie stanowił ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje zlokalizowana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje toż nie udana próba.

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w wyniku wychodzi na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu toż wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W zbliżonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez nowych ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym etapie, dokonuje się pierwsza większość kobiety Mafii.

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w których rozciąga się kilka wątków na raz, dlatego warto oglądać film w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim pracuje.

Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments