ING Banku Śląskim

Poradnik

Wszystkie informacje na temat kont w ING Banku Śląskim. Przedstawione są różnego rodzaju konta, pokazane jest jakie mają one korzyści oraz jak można ich założyć. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat kont w ING Banku Śląskim. Przedstawione są konta zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dla dzieci. ING Bank Śląski posiada szeroki wybór kont.

ING BANK ŚLĄSKI
Konta osobiste
Konto osobiste Direct
Konto osobiste direct daje wiele możliwości, należą do nich:
– aplikacja mobilna na Android, iOS, Windows,
– oprócz tego z konto oszczędnościowe,
– możliwość rabatów na zakupy do 40% oraz,
– wielowalutową kartę do konta.
Dużo za darmo.
Korzyści.
Według ING wiele rzeczy, które wykonujemy samodzielnie a do tego przez internet lub korzystamy z aplikacji mobilnej, to powinno być, to dała nas zupełnie darmowe. Dlatego też ING przygotował rewelacyjną ofertę dla wszystkich klientów, która właśnie dotyczy konta osobistego Direct.
Po pierwsze nic nie płacimy dosłownie 0 złotych za prowadzenie konta. Wyjątkiem od tego jest jedynie, kiedy wpłacamy bądź wypłacamy gotówkę oraz kiedy wykonujemy przelew w oddziale banku.
Kolejne 0 złotych jest związane z darmowymi krajowymi przelewami, które wykonujemy, w złotówkach. Należy pamiętać, że darmowe przelewy nie obowiązują przelewów Express ELIXIR, SORBNET i BlueCash.

Po trzecie 0 złotych jest za posiadanie oraz korzystanie z karty do konta Visa zbliżeniowa. Jednak nie jest ona zawsze darmowy. Nie płacimy za nią, jeżeli miesięcznie zrobimy zakupy za minimum 300 zł. Nie ma tutaj różnicy czy będą to zakupy spożywcze, czy odzieżowe, czy zakupiliśmy artykuły dla dziecka. Po prostu, w ciągu miesiąca musi być wykonana transakcja na minimum 300 złotych, by nie płacić za nią.

Po czwarte każdy klient nie ponowi żadnych kosztów, podczas wykonywania wypłat z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju. Jest to zupełnie darmowe, czyli 0 złotych.
Także jak widać ING, oferuje bardzo ciekawe oraz atrakcyjne konto, z którego zapewne warto skorzystać.

Jaz zyskać do 140 złotych w promocji?
Konto osobiste Direct w promocji dopasowanej do Ciebie.
Osoby będące w przedziale wiekowym 18 a 25 lat mogą uzyskać do 140 zł w następujący sposób, a mianowicie:
Każdy klient w wieku między 18 a 25 lat 100 złotych może uzyskać, jeśli:
– otworzy konto osobiste przez Internet, tylko należy pamiętać, że ważne jest to by konto otworzyć do 30 kwietnia 2018 roku, po tym terminie niestety, ale nie będzie już to możliwe. Wystarczy poświęcić chwilkę swojego czasu, usiąść wygodnie w fotelu, wziąć np. laptop i otworzyć konto osobiste,
– kolejnym warunkiem uzyskania 100 zł jest to, że oprócz tego, że musimy otworzyć konto to do tym razem 30 czerwca, każdy, kto otrzyma kartę, musi wykonać minimum 8 transakcji. W tym przypadku również nie ma ściśle określonego celu, na co będą zrealizowane transakcje, po prostu ma być ich minimum 8.
Także jak widać, aby uzyskać dodatkowe 100 zł, które zapewne wielu osobom przydadzą się do domowego budżetu, należy wykonać tak naprawdę niewiele, czyli otworzyć konto i wykonać transakcje tę kartę. Pamiętać należy tylko o określonych terminach. Ponieważ nie będzie to już ważne, kiedy miną określone daty.

Oprócz 100 zł do uzyskania jest także 40 zł:
– pierwsze 20 złotych można otrzymać, kiedy wykona się 3 transakcję, które będą zrealizowane BLIKIEM w Internecie,
– kolejne 20 złotych otrzymamy, kiedy na nasze konto zostanie przesłane przez naszego pracodawcę wynagrodzenie lub może być to również stypendium. Także jak widać, trzeba tutaj, spełniać dwa warunku, w celu uzyskania kolejnego dochodu w wysokości 40 zł.
Prawo do korzystania z promocji ma dosłownie każda osoba, która jest oczywiście pełnoletnia, oraz absolutnie na dzień, kiedy konto zostało przez nią otwarte, nie ukończyła 26 lat. To jest bardzo ważne i należy o tym pamiętać.
Promocja na 140 zł dla osób, które ukończyły 26 lat, wygląda w następujący sposób:
Masz 26 lat lub więcej.

Możesz zyskać 100 zł, jeśli:
– Osoby, te również do 30 kwietnia 2018 roku muszą otworzyć konto osobiste przez Internet,
– inaczej wygląda w przypadku transakcji, a mianowicie. Osoby po 26 roku życia, które starają się o daną gotówkę muszą, wykonać transakcje w określonej kwocie, nie jest to już liczba określonych transakcji, ale bezpośrednio jest podana kwota, która wynosi minimum 1000 złotych. Transakcje te należy wykonać kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Inna jest również tutaj data, ponieważ transakcję tą należy zrealizować do 31 sierpnia 2018 roku.

Dodatkowo możesz otrzymać 40 zł:
– w tym przypadku również pierwsze 20 złotych otrzymuje się, wtedy gdy 3 z wykonanych transakcji wykonamy BLIKIEM w internecie,
– inaczej już jest w przypadku kolejnych 20 złotych, ponieważ otrzymać je można, wtedy kiedy na nasze konto dostaniemy przelew od naszego pracodawcy w wysokości minimum 1000 zł.
Z tej promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie te osoby, które na dzień otwarcia konta ukończyły 26 lat.
Także jak widać, oba te przypadku różnią się nieco od siebie.
Z kontem osobistym Direct otrzymujesz.

Każdy, kto zdecyduje się na konto osobiste Direct, otrzyma od ING Banku Śląskiego:
– kartę do konta,
– Aplikację Moje ING mobile,
– blik, oraz,
– aplikację moje rabaty.

Karta Visa zbliżeniowa, jedna karta do wielu walut.
Karta ta ma funkcję wielowalutową. Funkcja ta to idealne rozwiązanie dla naszych pieniędzy, ponieważ dostęp do nich jest łatwy oraz całkowicie bezpieczny. Każdy, kto posiada kartę Visa, która ma funkcję zbliżeniową, ma dostęp do pieniędzy, zarówno w złotówkach, jak i też w walutach obcych. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi płaci w sklepach gotówką, większość z nas płaci po prostu poprzez karty zbliżeniowe, dlatego też mając tę kartę, możemy wykonywać różnego rodzaju zakupy w sklepach stacjonarnych, w których właśnie zapłacimy tą kartą. Dostępna jest również płatność w internecie, każdy ma dostęp dzięki tej karcie do wypłacania gotówki w bankomatach nie tylko w Polsce, ale dosłownie na całym świecie oprócz tego każdy może również dokonywać wpłaty swoich pieniędzy na swoje konto.
Każdy, kto zdecyduje się na posiadanie tego rodzaju karty, kompletnie nic nie płaci za jej wydanie, jest to koszt 0 złotych. Jak już wyżej zostało wspomniane mamy możliwość wypłaty z bankomatów naszego banku i sieci Planet Cash w kraju i również jest to całkowicie bezpłatne, wynosi to 0 złotych, wystarczy zrobić zakupy, za minimum 300 złotych miesięcznie, to za prowadzenie karty również nic nie zapłacimy, 0 złotych również jest za wykonywanie płatności w walutach obcych z naszego konta walutowego. Także jak widać, niesie ta karta ze sobą wiele korzyści.

Jedna karta – wiele walut.
Jeżeli chcemy wykonywać transakcje zarówno w Polsce, jak i za granicą to nie jest wymagane to by mieć kilka kart. Wykonywanie transakcji czy to w Polsce, czy za granicą jest możliwe już za pomocą jednej karty. Polega to na tym, że kiedy otrzymamy kartę do naszego konta osobistego, w złotych to bez najmniejszego problemu możemy podłączyć, do tej karty jednocześnie kilka swoich kont walutowych w EUR, USD i GBP. Dzięki temu, podczas zakupów nie będziemy musieli ponosić żadnej prowizji. Także jest to ogromne udogodnienie dla klienta.
Osoby, które posiadają już kartę zbliżeniową, nie muszą zamawiać nowej, ponieważ mogą po prostu podłączyć konta walutowe do swojej obecnej karty.
Każdy, kto zdecyduje się na podłączenie kont walutowych, robi to tylko raz, system automatycznie sprawdza, z którego konta mają zostać pobrane pieniądze. Wszystko zależy od transakcji, a dokładniej mówiąc od waluty. Nie należy się obawiać sytuacji, kiedy nasze konto nie ma wystarczającej gotówki, ponieważ system w takim przypadku pobierze pieniądze z naszego konta, na którym mamy złotówki.

Jak korzystać z karty wielowalutowej?
Każdy, kto zdecyduje się na płatność kartą Visa zbliżeniowa w EUR, USD lub GBP, musi pamiętać o tym, że musi posiadać konto w jednej z tych walut. Konto w walucie obcej jest bardzo łatwe do założenia, nie trzeba się fatygować bezpośrednio do placówki czy oddziału ING, ponieważ dosłownie każdy może założyć to konto w poprzez Internet. Konto to jest całkowicie bezpłatne, nie ponosimy żadnych kosztów jednakowo, kiedy je otworzymy oraz kiedy je prowadzimy.
Aby posiadać taką kartę, należy wykonać trzy podstawowe kroki.

Pierwszy krok polega na tym, że należy:
– dokonać zamówienia na kartę, powinna być ona zamówiona do naszego konta bankowego w złotówkach w naszym banku,
– natomiast jeżeli już taką kartę posiadamy to, nie musimy zamawiać nowej.
Drugi krok polega na tym, że należy otworzyć konto walutowe.
Posiadając konto walutowe, możemy bez problemu wpłacać na nie pieniądze. Konta walutowe mogą posiadać różnego rodzaju waluty, a mianowicie mogą być to waluty w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich. Otworzyć konto walutowe możemy na dwa sposoby. Możemy udać się bezpośrednio do oddziału Banku ING, w którym pracownicy nam we wszystkim pomogą oraz wszystko dokładnie wytłumaczą, jeżeli nie będziemy czegokolwiek rozumieć, natomiast można takie konto założyć już bez wychodzenia z domu poprzez bankowość Internetową Moje ING.

Trzeci krok polega na tym, że trzeba podłączyć konto walutowe do naszej karty.
Podłączenia swojej karty Visa zbliżeniowej można wykonać na dwa sposoby jednakowo poprzez bankowość internetową Moje ING lub poprzez aplikację mobilną Moje ING mobile w szczegółach karty.

Pakiet wypłat za granicą.
Wypłacaj gotówkę za granicą bez prowizji.
Bank ING wprowadził rewelacyjną promocję, która trawa od 15 stycznia do 31 marca bieżącego roku. Promocja ta polega na tym, że każdy klient ma możliwość wypłacania gotówki za granicą bez jakichkolwiek prowizji. Jest to specjalna oferta, która jest ważna przez 30 dni i która kosztuje tylko 15 złotych. Usługa ta jest dostępna dla każdej karty Visa zbliżeniowa, jaką posiadamy. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które będąc za granicą, planują wypłacić z bankomatu więcej niż 500 złotych.
Moja karta.

Karta taka jak chcesz.
Tak naprawdę to my decydujemy o wyglądzie naszej karty i o tym, do czego i w jakim celu będziemy wykorzystywać naszą kartę. Czy to będziemy wypłacać dzięki niej pieniądze z bankomatów, czy będziemy płacić nią w sklepie podczas zakupów to już decyzja należy do nas. Aby móc korzystać z tej karty wystarczy założyć konto osobiste i ING Banku Śląskim.

Moja Karta ING.
Tak naprawdę to my decydujemy, jak chcemy, by nasza karta wyglądała. Może one mieć nasz wizerunek albo możemy wybrać grafikę, która zostanie nam przedstawiona, jest ich ponad 100. Każda osoba, która posiada mniej niż 26 lat, pierwszą Moją Kartę ING otrzymuje zupełnie za darmo.
Karta zbliżeniowa.

Płać kartą zbliżeniową albo tradycyjnie.
Karta ta jest ogromnym udogodnieniem dla każdego, ponieważ jak wiadomo, zanika w obecnych czasach płatność bezpośrednio gotówką. Coraz więcej ludzi płaci rachunki, czy za zakupy po prostu aplikacją mobilną. Dlatego też każdy, kto posiada taką kartę, bez problemu może zapłacić za zakupy w sklepie, może zapłacić za zjedzony obiad w restauracji, czy zapłacić za zatankowane paliwo na stacji benzynowej oraz w wielu innych miejscach. Oprócz tego, kiedy kwota zakupów nie przekracza 50 złotych, to możemy zapłacić kartą zbliżeniową, w takim przypadku nie jest wymagany kod PIN ani podpis. Nic nie stoi na przeszkodzie, wyłączenia płatności zbliżeniowych w Moim ING. Dzięki usłudze Cashback mamy możliwość wypłacania gotówki z bankomatów, a także w sklepie,
Bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo i kontrola.
Posiadając kartę Visa zbliżeniowa, spokojnie kontrolujemy swoje bieżące wydatki. Wszystkie wydatki, które są realizowane w sklepach stacjonarnych czy w Internecie są one całkowicie bezpieczne.

Wydatki pod kontrolą.
Dokładnie widzimy, kiedy i ile wydaliśmy podczas wykonywanych zakupów. Także dokładnie wszystko mamy pod kontrolą. Istnieje również możliwość wyłączenia powiadomień, które przychodzą podczas wykonywanych transakcji. Możemy wyłączyć to dosłownie w każdym momencie.

Czasowe blokowanie karty.
Bywa tak, że karta się nam zgubi, nie mamy zielonego pojęcia gdzie jej szukać. Lub zostawimy kartę np. w hotelu, ale nie mamy możliwości jej natychmiastowego odebrania, lub tak naprawdę nie wiemy, w czyje ręce mogła ona wpaść. W takiej sytuacji każdy ma możliwość czasowego zablokowania w Moim ING, aplikacji mobilnej lub przez telefon na infolinii. Należy pamiętać o tym, że jeżeli w przeciągu 30 dni karta nie zostanie przez nas odblokowana automatycznie, zostanie ona przez ING zastrzeżona.

3D Secure.
Usługa ta dodatkowo ochrania nasze płatności w internecie. Wiele sklepów posiada taki rodzaj usługi, także wystarczy, ze wykonaną przez nas transakcję potwierdzimy jednorazowym kodem SMS. W przypadku tej usługi nie musimy nic uruchamiać, wszystko działa automatycznie.

Limity transakcyjne.
To, jakie chcemy mieć limity na naszej karcie, tak naprawdę zależy od nas, bo my o tym decydujemy. Możemy te limity w każdym momencie ustawiać oraz zmieniać w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Do każdego rodzaju transakcji możemy ustalać różne limity do wypłat.

Chargeback.
Usługa ta jest ogromnym udogodnieniem, dla tych osób, które stracili swoje pieniądze za niezrealizowane zakupy lub w przypadku różnego rodzaju reklamacji. Jest to ochrona prowadzonych przez na płatności oraz wypłat, które wykonujemy fizycznie z użyciem karty na terminalu płatniczym lub w przypadku płatności, które wykonujemy przez internet. Także jest to rewelacyjne rozwiązanie, które gwarantuje nam ochronę.

Ubezpieczenie karty do konta.
Istnieje możliwość ubezpieczenia karty za 2 zł i to miesięcznie. Dzięki temu ubezpieczeniu możemy być spokojni, kiedy ktoś użyje naszej karty podczas kradzieży lub kiedy ją po prostu zgubimy. Dzięki temu ubezpieczeniu są nam zwracane pieniądze, które zostały wypłacone przez osobę, która nam ją ukradła. Zakres ochrony tek karty jest rozszerzony, ponieważ zawiera ubezpieczenie OC w życiu prywatnym assistance.

Jak dostać kartę?
Jeżeli nie mamy jeszcze konta w Banku Śląskim ING to, należy je w pierwszej kolejności je tam założyć. Razem z kontem należy zamówić kartę Visa zbliżeniowa z funkcją wielowalutową.
Kiedy posiadamy już konto w Banku Śląskim ING, należy poprzez bankowość internetową się zalogować i dokonać zamówienia karty.

Aplikacja Moje ING Mobile.
Aplikacja to ogromne możliwości dla wszystkich osób, które ją posiadają, ponieważ dzięki tej aplikacji każdy ma dostęp do wszystkich funkcji bankowości internetowej. Dzięki tej aplikacji możemy wszędzie płacić telefonem, gdzie tylko chcemy, tam, gdzie jest nam wygodnie.

BLIK.
Blik jest to aplikacja, za pomocą której możemy wpłacać oraz wypłacać gotówkę na nasze konto za pomocą telefonu, potrzebne są również do tego odpowiednie kody BLIK. Każdy z nas może aktywować BLIK w aplikacji Moje ING mobile.

Moje rabaty.
Każdy z nas ma możliwość znalezienia tutaj kodów na dużo tańsze zakupy w ponad 50 sklepach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Jest możliwość pobrania w Moim ING.

Jak otworzyć Konto Direct?
Są to cztery podstawowe kroki.
Po pierwsze należy otworzyć konto przez Internet. Kiedy otwieramy konto osobiste, to otwieramy je oszczędnościowym. Wypełnia się wniosek. Następny krok to spotkanie z kurierem, podczas tego spotkania trzeba potwierdzić swoje dane. Dostaniemy wcześniej telefon od kuriera, zazwyczaj trwa to około 2-3 dni, kiedy złożymy wniosek, jeżeli zamawialiśmy kartę, również kurier nam ją przywiezie. Trzeci krok polega na tym, że powinniśmy aktywować dostęp do bankowości internetowej. Wszystkie dane, które są niezbędne do logowania, znajdziemy w naszej umowie. Zostanie ona przesłana na nasz adres mailowy. Po czwarte powinniśmy aktywować kartę oraz podać kod pin.
Możliwości.

Z kontem osobistym Direct możesz więcej.
Moje ING – bankowość internetowa i mobilna.
Dzięki Bankowości internetowej Moje ING każdy z nas ma dostęp do swoich pieniędzy, gdzie tylko chce, czy to na laptopie, czy na smartfonie itp. Każdy z nas widzi, ile wydatków zrealizowaliśmy w danym dniu czy miesiącu. Aplikacja ta pozwala nam na to, że lepiej możemy planować swoje wydatki.
Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, bez portfela.
Blik pozwala nam na proste i szybkie płacenie za zakupy. Możemy płacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w internecie. Nikt z nas nie musi mieć przy sobie portfela.
Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz.
ING Bank Śląski oferuje swoim klientom różnego rodzaju narzędzie, dzięki którym dużo łatwiejsze będzie dla nas oszczędzanie swoich pieniędzy. Warto wybrać cel, na co chcemy zaoszczędzić swoje pieniądze. Aby go szybko zrealizować, należy regularnie właśnie na nasz cel przelewać pieniądze. Mogą być one także automatycznie odkładane, kiedy płacimy kartą lub BLIKIEM, lub kiedy robimy przelew. Również dzięki Moim Rabatom możemy oszczędzać na zakupach.

Bezpieczne bankowa nie, bo wszystko masz pod kontrolą.
Pieniądze, które znajdują się na koncie ING Banku Śląskim, są całkowicie bezpieczny, doskonale każdy wie ile i na co wydaje. Ma do tego całkowity mobilny dostęp. Każdy z nas samodzielnie może ustalać swój limit wpłat oraz wypłat. Mamy możliwość zmiany PINU do karty oraz hasła do bankowości internetowej, a także czasowo możemy zastrzec kartę. Kiedy tylko konto ulegnie zmianie, niezwłocznie jesteśmy o tym informowani, np. SMS-em.
Przez całą dobę, chętnie służą swoją pomocą konsultanci. Zawsze chętnie odpowiedzą na każde nas nurtujące pytanie. Oczywiście mamy również możliwość spotkać się bezpośrednio z pracownikiem w oddziale ING Banku Śląskiego. Oddziałów w całej Polsce jest aż ponad 370.

Konto Direct 18-26.
Konto to jest dostępne dla osób, które są w przedziale wiekowym między 18 a 26 lat. Osoby, posiadające to konto:
– nie płacą nic za prowadzenie konta, wynosi to 0 złotych,
– wszelkie wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i Planet Cash również są bezpłatne,
– 0 złotych również kosztują przelewy krajowe wykonywane przez Internet w PLN,
– oprócz tego wszystkiego koszt posiadania karty Visa zbliżeniowa również będzie wynosił 0 złotych, kiedy wykona się tą kartą transakcję na minimum 200 złotych.
Każdy klient ma szansę dostać za darmo Moją Kartę ING i to z własnym wizerunkiem oraz K@rtę wirtualną Visa.

Otwórz konto przez internet w promocji.
Osoby mają szansę uzyskać 100 złotych, muszą spełniać jednak następujące warunki, a mianowicie:
– po pierwsze należy otworzyć konto osobiste przez Internet do 30 kwietnia 2018 roku,
– po drugie kartą, która zostanie nam wydana do konta lub Blikiem należy wykonać osiem transakcji do 30 czerwca 2018 roku.
Należy pamiętać, że bardzo ważne w tym przypadku są daty. Kiedy one miną, niestety nie ma możliwości już skorzystania z promocji.
Dodatkowo możesz otrzymać 40 zł.

Aby uzyskać 40 złotych trzeba:
– aby zarobić pierwsze 20 złotych, należy wykonać 3 transakcje, które zostaną zrealizowane BLIKIEM w internecie,
– kolejne 20 złotych uzyskamy, kiedy zostanie przelane na nasze konto wynagrodzenie od naszego pracodawcy lub stypendium.
Z tego rodzaju promocji może skorzystać każdy, kto jest po pierwsze pełnoletni, a po drugie w dniu otwarcia konta, nie ma ukończonych 26 lat.
Z kontem Direct każdy ma szansę otrzymać:
– Moje Rabaty,
– Kartę Walutową,
– Otwarte KOnto Oszczędnościowe, oraz,
– BLIK.

Konto Komfort.
Posiadając to konto, można korzystać z tego konta, gdzie tylko chcemy, oraz możemy wypłacać potrzebną gotówkę, również gdzie tylko chcemy.

Konto to jest kontem darmowym, a mianowicie:
– każdy, kto zdecyduje się na ten rodzaj konta, nie płaci nic za wypłacanie potrzebnej mu gotówki, wszelkie wypłaty kosztują 0 zł, a do tego można korzystać z bankomatów w całej Polsce,
– Konto Komfort oferuje kartę Visa Zbliżeniowa, która ma funkcję wielowalutową, która również jest darmowa, wynosi 0 złotych,
– 0 złotych również wynoszą krajowe przelewy w złotych
przez internet z wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash i SORBNET,
– Wszelkie przelewy Internetowe również wynoszą 0 złotych. Można wykonywać przelewy między własnymi kontami, zarówno między kontem osobistym, jak i oszczędnościowym. Możemy wykonywać nieograniczoną ilość przelewów.
Promocja.

Otwórz konto w promocji przez internet.
Z tego rodzaju promocji może skorzystać każdy, kto ma 26 lat oraz więcej. Pierwsze 100 złotych można uzyskać kiedy:
– osoby zainteresowane tego rodzaju kontem otworzą konto osobiste przez internet do 30 kwietnia 2018 roku,
– aby zdobyć 100 złotych, należy także wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 1000 złotych. Transakcje te można wykonać równie kartą, która została wydana lub BLIKIEM. Bardzo ważne jest to, by te transakcje zostały zrealizowane do 31 sierpnia 2018 roku.
Kiedy podane wyżej daty miną niestety, ale nie będzie można skorzystać z przysługującej promocji.

Kolejne 40 złotych osoby mogą uzyskać, jeżeli:
– wykonają 3 transakcje BLIKIEM w internecie, kiedy zostanie one wykonane, to przysługuje nam pierwsze 20 złotych,
– kolejne 20 złotych zostanie przelane, kiedy otrzymamy wynagrodzenie na nasze konto od naszego pracodawcy na kwotę minimum 1000 złotych.
Należy pamiętać o tym, że z tego rodzaju promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie te osoby, które na dzień otwarcia konta dana osoba nie ukończyła 26 lat.

Każdy, kto posiada konto komfort, może otrzymać:
– Kartę Visa Zbliżeniowa,
– Otwarte Konto Oszczędnościowe,
– Profil Zaufany,
– Aplikację mobilną.

Karta Visa Zbliżeniowa.
Karta Visa Zbliżeniowa daje możliwość wykonywania zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i poprzez Internet. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy już dawno pożegnali się z portfelami. Karta ta daje dodatkową możliwość, która polega na tym, że można podłączyć do niej swoje konta walutowe.
Otwarte Konto Oszczędnościowe.
Otwarte Konto Oszczędnościowe, konto to daje aż 2,5% na cały rok, jest to oferta, która nosi nazwę Bonus na Start. Oferta ta jest ważna przez 4 miesiące od momentu, kiedy otworzymy konto.
Profil Zaufany.
Profil Zaufany nosi nazwę ePUAP. Profil ten można założyć już bez wychodzenia z domu. Profil ten można założyć za dzięki bankowości internetowej Moje ING. Dzięki temu profilowi możemy załatwiać różne sprawy urzędowe już bez wychodzenia z domu, dzięki temu profilowi nie będziemy musieli już więcej czekać w długich kolejkach.

Aplikacja Mobilna.
Aplikacja ta jest niesamowicie wygodna, ponieważ możemy bez logowania sprawdzać swój stan konta, oprócz tego bez logowania możemy płacić za swój telefon, oraz wykonywać szybkie przelewy, wszystkie te czynności możemy wykonywać, gdzie tylko chcemy, czy to w domu, czy to podczas zakupów itp.
BLIK.
BLIK można aktywować w aplikacji Moje ING mobile. Dzięki temu, że BLIK posiada kody, to za ich pomocą można płacić oraz wypłacać swoim telefonem.
Smart Saver.
Smart Saver pozwala na automatyczną oszczędność wraz ze swoim kontem, a wszystkie oszczędności można wydać na swój dowolny cel, na zrealizowanie swoich marzeń oraz planów.
Moje ING.
Jest to system, za pomocą którego można zmienić obraz swoich finansów.

Jak otworzyć konto Komfort.
Są to cztery proste kroki. Po pierwsze należy otworzyć konto przez Internet. Konto to należy otworzyć z kontem oszczędnościowym, podczas otwierania tego konta należy wypełnić wniosek. Drugim krokiem jest potwierdzenie swoich danych podczas spotkania z kurierem. Kiedy już złożymy wniosek, to w przeciągu 2-3 dni skontaktuje się z nami kurier, jeżeli zamówiliśmy kartę, również ją nam przywiezie. Trzeci krok to aktywacja należy aktywować dostęp do bankowości internetowej. Wszystkie dane, które będą nam potrzebne do logowania, będziemy mogli znaleźć w umowie. Umowa zostanie przesłana na e-maila maksymalnie do dwóch dni roboczych po odbyciu spotkania z kurierem. Ostatni krok polega na tym, że należy aktywować kartę oraz podać jej numer PIN. Tę czynność można wykonać za pomocą bankowości internetowej.
Z kontem Komfort możesz więcej.

Płacisz swobodnie gotówką i bez niej.
Każdy, kto posiada ten rodzaj konta, może bez najmniejszego problemu wypłacać swoje pieniądze, z każdego bankomatu w Polsce. Konto to również pozwala na wpłacanie pieniędzy we wpłatomatach ING Banku Śląskiego a do tego nie ponosimy za to żadnych dodatkowych kosztów. Konto to również daje możliwość płacenia gotówką osobom tym, które zdecydowanie częściej posługują się gotówką. Konto to jest niesamowicie wygodne, ponieważ wystarczy, że znamy numer kontaktowy odbiorcy, któremu chcemy zrealizować przelew. Nie musimy znać numeru konta bankowego, wystarczy tylko i wyłącznie jego numer telefonu.

Nowa osobista bankowość internetowa Moje ING wspiera Twoje decyzje finansowe.
Bankowość Internetowa daje niesamowicie przejrzysty obraz, swoich wydatków. Doskonale wiemy i widzimy ile, w danym dniu wydaliśmy pieniędzy oraz na co zostały one wydane. Można sobie sprawdzać, ile wydaliśmy w ciągu całego roku czy w ciągu całego miesiąca. Bankowość internetowa daje możliwość oszczędzania oraz możemy planować swoje wydatki. Dzięki tej bankowości internetowej dużo łatwiej jest nam dysponować swoimi pieniędzmi.

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz.
ING Bank Śląski posiada w swoje ofercie urządzenia, które pomagają zaoszczędzić. Jedno z tych narzędzi polega na tym, że warto regularnie co miesiąc przelewać określoną kwotę, dzięki której będzie można później zrealizować swój cel. Inne rozwiązanie polega na tym, że można odkładać automatycznie, kiedy wykonujemy transakcję karta lub BLIKIEM, podczas wykonywania przelewów. Dostępne są również rabaty Moje ING, one również dają możliwość oszczędności.

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą.
Należy pamiętać o tym, że wszystkie pieniądze, które znajdują się na koncie ING, są całkowicie bezpieczne. My sami decydujemy, jaki chcemy mieć limit na naszej karcie. Możemy ustalić sobie zupełnie inny limit podczas wypłacania oraz inny, kiedy płacimy karta czy dokonujemy przelewów internetowych. Każdy z nas ma możliwość zmiany PINU, możemy również zmienić hasło, które używamy do logowania. Każdy klient otrzymuje wiadomość, kiedy tylko jego stan konta ulegnie zmianie. Również w tym przypadku może sobie wybrać, w jaki sposób chce być informowany. Ma do wyboru wiadomość SMS, bankowość internetową lub aplikację mobilną.
Konto Direct 13-18

Konto dla dziecka start za darmo.
Bardzo ważne dla dziecka czy dla młodzieży jest to, by ich pierwsze spotkanie z bankowością, było przyjemne oraz bezpieczne. Takim kontem jest właśnie Konto Direct 13-18. Konto to posiada wiele zalet standardowego Konta Direct. Konto to daje kartę Visa zbliżeniowa, która jest całkowicie bezpłatana. Korzystać z niej można tak często, jak tylko chcemy. Oprócz tego grafikę karty można sobie wybrać, jaka nam się tylko podoba. Ogromną ilość grafik oferuje galeria Moja Karta ING.

Konto dla dziecka to:
– 0 złotych za prowadzenie konta. Inaczej jest natomiast w przypadku kiedy pieniądze są wypłacane lub wpłacane w oddziale banku. Opłata jest również za wykonywanie przelewów.
– jak już wyżej zostało wspomniane konto, to daje kartę Visa Zbliżeniowa. Jest ona całkowicie darmowa, czyli jej koszt to 0 złotych. Możemy korzystać z niej dowolnie, kiedy tylko chcemy.
– Nie płacimy także za przelewy przez Internet w PLN z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET. Inne przelewy to koszt 0 złotych.
– Bezpłatne są także wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju. Tutaj również mamy 0 złotych.

Z Kontem Direct 13-18 każdy, kto ma szansę otrzymać:
– Aplikację Moje ING mobile,
– Otwarte Konto Oszczędnościowe,
– BLIK,
– Smart Saver,
– Moje ING nowa bankowość osobista.

Dlaczego warto mieć konto w wieku 13-18 lat?
Nauka samodzielnego bankowania w praktyce.
Posiadanie takiego konta przede wszystkim uczy posługiwania się w bankowości internetowej, co jest niezwykle ważną umiejętnością, która przyda się każdemu w dorosłym życiu. Konto to posiada wszystkie funkcje standardowego konta osobistego. Dzięki temu rodzaju konta można realizować różnego rodzaju przelewy. Między innymi mogą być to przelewy związane z miesięczny kieszonkowym, przelewać można także pieniądze, które udało się zarobić podczas wakacji, w pracy czy na praktykach. Jest to niesamowicie nowoczesne konto, które idealne jest na start dla młodego człowieka. Każde dziecko dzięki niemu może się nauczyć wykonywania przelewów w bankowości internetowej, nauczy się korzystać z aplikacji mobilnej, nauczy się korzystać z karty podczas wykonywania płatności kartą np. w sklepie oraz nauczy się korzystania z kodów BLIK. Także jak widać, jest to wspaniała nauka oraz wdrożenie w nowoczesny tryb życia.

Pierwszy krok do oszczędzania.
Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale duże szybciej jednak wydajemy gotówkę, którą mamy w swoich portfelach niż tą, którą mamy na koncie. Konto to jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, ponieważ uczy ich, jak należy oszczędzać, oraz jak należy wydawać pieniądze, mowa tutaj jest głównie o świadomym ich wydawaniu. Wiele funkcji ułatwiają właśnie tę naukę. W bardzo szybkie sposób dosłownie poprzez zerknięcie będziemy doskonale widzieć, ile w danym dniu wydaliśmy pieniędzy oraz na co. Mamy rozeznanie ile pieniędzy zostało na koncie, a ile zostało wydanych no i przede wszystkim, na co one zostały wydane. Aby nauczyć się oszczędności w pierwszej kolejności trzeba być zaradną osobą. Kolejnym plusem tego konta jest to, że można go otworzyć z oprocentowanym kontem oszczędnościowym.

Bezpieczne bankowanie.
Konto to jest niesamowicie bezpieczne. Pieniądze dziecka na tym koncie są dużo bezpieczniejsze niż w ich portfelu. Konto to pozwala dokonywać samodzielnych decyzji. Do takich decyzji między innymi należy to, że to my podejmujemy decyzję, ile chcemy wydać pieniędzy oraz na co. My decydujemy o tym, ile możemy wypłacić gotówki. Należy pamiętać o tym, że opiekun ma prawo do wypłacenia pieniędzy z konta dziecka tylko i wyłącznie w oddziale ING Banku Śląskiego. Każde dziecko ma prawo do zastrzeżenia swojej karty, kiedy ją np. zgubi. Można dokonać tego zarówno przez internet, jak i przez telefon. Kiedy tylko karta zostanie zastrzeżona, to w takiej sytuacji odpowiada za nią ING Bank Śląski.

Wpłacasz i masz od razu.
Należy pamiętać o tym, że konto można zasilać dosłownie w każdej chwili. Kiedy wysyłamy pieniądze, również z konta w ING Bank Śląski, to pieniądze będą na naszym koncie od razu. Dostaniemy również powiadomienie poprzez aplikację mobilną.

Jak otworzyć Konto Direct dla nastolatka?
Konto Direct dla nastolatka można otworzyć zarówno w Moim ING, jak i w oddziale.

Otwórz w Moim ING.
Konto to można założyć dziecku, jeżeli jesteśmy jego rodzicami lub prawnym opiekunem oraz kiedy dziecko nie jest jeszcze klientem banku.
W celu założenia takiego konta należy pamiętać o tym, że będą wymagać od nas podczas załadowania zdjęcia dowodu osobistego lub jego skanu, mogą również poprosić nas o akt urodzenia dziecka. Akt urodzenia wymagany jest w takim przypadku kiedy nazwisko dziecka jest inne niż rodzica.

Aby założyć konto, trzeba wykonać cztery podstawowe kroki.
Pierwszy z nich polega na tym, że należy się zalogować do Mojego ING, po czym trzeba wejść do zakładki Oferta ING > Konta i wybierz Konto Direct dla dziecka.
Drugi krok to wybranie sposobu otwarcia konta. Tutaj mamy wybór, ponieważ możemy otworzyć samo konto osobiste Direct albo konto Direct z otwartym kontem oszczędnościowym. W tym etapie możemy od razu poprosić o zamówienie karty lub dziecko może później samo dokonać wyboru.
Trzeci krok polega na tym, że należy podać dane dziecka. Kiedy podamy już wszystkie dane dziecka, o które zostaliśmy poproszeni, powinniśmy dodać załączniki, w których będą się znajdować zdjęcie lub skan dowodu osobistego, lub aktu urodzenia dziecka.

Czwarty krok to potwierdzenie zawarcia umowy. W takim przypadku rodzic lub opiekun prawny powinien złożyć oświadczenie w imieniu swojego dziecka oraz dokonać jego potwierdzenia. Należy poczekać, ponieważ otrzymamy kod autoryzacyjny, zostanie on wysłany w wiadomości SMS.

Umowa o konto Direct dla dziecka jest zawierana warunkowo.
ING Bank Śląski dokładnie zajmie się sprawdzeniem wszystkich danych, które zostały przesłane przez rodzica lub opiekuna prawnego. Należy poczekać dwa dni robocze, w których przeciągu trzeba oczekiwać właściwej umowy o konto i bankowość internetową. Ważne jest to, by dziecko otrzymało od nas pierwsze dane do logowania. Loginu powinniśmy szukać w umowie, którą otrzymaliśmy. Dziecko ustala samodzielnie hasło podczas pierwszego logowania. Kiedy dziecko ustali już hasło powinno je zatwierdzić kodem, który zostanie przesyłany na jego numer telefonu.
W sytuacji, kiedy dziecko nie spełnia warunków, by otworzyć mu to konto. Rodzic lub opiekun prawny zostaną zaproszeni na rozmowę do oddziału banku.

Jak już wyżej zostało wspomniane, konto dla dziecka można otworzyć, także w oddziale. Konto to można otworzyć dosłownie w każdym oddziale ING Banku Śląskiego. Należy pamiętać o tym, że konto to nie może założyć dziecko a jedynie jego rodzic lub opiekun prawny. Dziecko może być przy otwieraniu konta, pozwoli mu to na naukę samodzielnego korzystania z obsługi w oddziale banku, jednak jego obecność nie jest konieczna. Rodzic lub opiekun prawny wystarczy.

Rodzic lub opiekun prawny powinni pamiętać, o tym by zabrali ze sobą takie dokumenty jak: 
– dowód osobisty,
– dokument tożsamości dziecka, może to być:
– ważna legitymacja szkolna,
– dowód osobisty dziecko,
– paszport dziecka,
– odpis aktu urodzenia,
– odpis ważnej legitymacji ubezpieczeniowej lub karty ubezpieczeniowej.
– dokument, który będzie potwierdzał, że dana osoba jest jego prawnym opiekunem np. akt urodzenia dziecka, jego dowód osobisty lub inny dokument, zgodnie z którym będzie można potwierdzić pokrewieństwo między opiekunem prawnym.

Rodzic lub opiekun prawny powinien również pamiętać o tym, że powinien potwierdzić miejsce zamieszkania dziecka na terytorium Polski.
Konto walutowe płacisz w podróży i w internecie.

Konto walutowe pozwala na wygodne korzystanie z walut obcych i to bez używania gotówki.

Konto walutowe to:
– 0 złotych za jego prowadzenie, również nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów podczas wykonywania przelewów wewnętrznych przez internet,
– za wydanie karty Visa Zbliżeniowa również nic nie płacimy, karta ta jest wydawana do konta w PLN z funkcją wielowalutową lub karty Maestro w EUR, wszystko to jest całkowicie darmowe dosłownie 0 złotych,
– swobodnie możemy przez pierwszy miesiąc wpłacać oraz wypłacać naszą gotówkę we wszystkich oddziałach Banku Śląskiego ING. Wszelkie wpłaty oraz wypłaty są darmowe.
– Natomiast kiedy chcemy wykonywać przelewy europejskie, jest to koszt 5 złotych.
Z kontem walutowym płacisz i oszczędzasz.

Każdy, kto posiada ten rodzaj konta, otrzyma:
– Jedną kartę, ale z wieloma walutami,
– kantor w Moim ING,
– Aplikację Mobilną,
– Otwarte Konto oszczędnościowe w EUR, GBP oraz USD,
– Moje ING,
– Bezpieczne Płatności kartą.

Z kontem walutowym możesz więcej.
Korzystasz swobodnie wtedy, kiedy potrzebujesz.
Każdy, kto posiada konto walutowe, może korzystać z niego swobodnie, kiedy chce i ile chce. Jest to bardzo duże udogodnienie dla klienta. Konto to pozwala na korzystanie z niego, nawet kiedy jesteśmy za granicą przez internet, telefon, w bankomacie. Będąc w Polsce, możemy korzystać dosłownie ze wszystkich oddziałów ING Banku Śląskiego, które posiadają w całej Polsce. Ich liczba jest ogromna, ponieważ jest ich ponad 360. Konto walutowe daje ogromne możliwości, ponieważ możemy dokonywać przelewania walut w sposób szybki, waluty możemy wymieniać w kantorze oraz możemy wykonywać różnego rodzaju płatności kartą do konta. Płatności mogą być wykonywane zarówno w sklepie, jak i przez Internet. Za przewalutowanie nie ponosimy żadnej dodatkowej prowizji.

Bezpieczne bankowanie w kraju i za granicą.
Pieniądze na koncie walutowym są zdecydowanie bezpieczniejsze niż od tradycyjnego portfela. To my decydujemy, ile w danym dniu chcemy wypłacić gotówki. Decydujemy o kwocie, jaką chcemy wydać na zakupy. ING Bank Śląski doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że życie płata różne figle. Często dochodzi do kradzieży, czy po prostu możemy zgubić swoją kartę w takim przypadku jak najbardziej mamy możliwość jej zastrzeżenia, odbywa się to w sposób błyskawiczny. Mamy możliwość zastrzeżenia swojej karty zarówno przez telefon, jak i przez internet. Kiedy karta jest zablokowania, odpowiada za nią w pełni ING Bank Śląski. Istnieje również usługa Chargeback, do której również mamy dostęp. Jest ona niesamowicie przydatna, ponieważ pomaga ona w odzyskaniu pieniędzy za niezrealizowane zakupy.

Oszczędności z kontem walutowym.
Kolejnym plusem konta walutowego jest to, że konto to pomaga niknąć opłat za przewalutowanie. Mamy możliwość przekazania swoich pieniędzy rodzinie. Kiedy będziemy trzymać pieniądze na walutowym koncie oszczędnościowym, to nasze pieniądze za pomocą takiego konta mogą procentować. Nie ponosimy żadnych opłat podczas wykonywania przelewów z konta osobistego na oszczędnościowe czy w drugą stronę. Przelewy te są całkowicie bezpłatne.

Bankowość internetowa Moje ING, która wspiera Twoje decyzje finansowe.

Każdy klient ma dostęp do bankowości internetowej, dzięki której ma idealny obraz swoich wydatków. Doskonale widzi i wie, ile wydał w ciągu dnia i na co. Taki obraz pozwala na jeszcze lepsze oszczędzanie oraz możemy sobie zaplanować wszystko swoje niezbędne wydatki. Po miesiącu, a nawet po roku możemy sobie sprawdzić, jak dużo wydaliśmy i na jaki cel nasza gotówka została przeznaczona. Możemy obracać złotówkami, euro, dolarami, funtami, tak naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia, jaką walutą się posługujemy, ponieważ skutecznie możemy wydawać swoje pieniądze, na co tylko chcemy. Wszelkie decyzje dotyczące wydawania są tylko w naszej kwestii.

Otwórz Konto Walutowe.
Konto walutowe możemy otworzyć na dwa różne sposoby.
Po pierwsze mamy możliwość otworzenia go w bankowości internetowej. Możemy również wybrać się do oddziału ING Banku Śląskiego. Oddziałów w Polsce jest ponad 360 i ponad 60 punktów. Wystarczy znaleźć najbliższy oddział i przyjść. Pracownicy zawsze chętnie służą pomocą, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz pomogą wyborze jak najlepszego rozwiązania.

Dlaczego warto mieć konto w ING Banku Śląskim?
Wpływa na to 6 podstawowych czynników, a mianowicie:
Bankowość internetowa Moje ING
Jest to idealne urządzenie dla osób, które stawiają na pełną nowoczesność w dzisiejszych czasach oraz całkowicie pożegnały się ze swoimi portfelami. Bankowość internetowa Moje ING to łatwy oraz szybki dostęp do naszej gotówki. Z Bankowości Internetowej Moje ING możemy korzystać, gdzie tylko chcemy.

Nowoczesne płatności.
Konto w ING w Banku Śląskim daje możliwość robienia zakupów zarówno w stacjonarnych, jak i w internetowych. Podczas zakupów czy przelewów zarówno możemy korzystać z kasty Visa Zbliżeniowa, jak i bez niej możemy dokonywać zakupów. Jeżeli chcemy wykonać przelew, nie musimy znać dokładnego numeru konta odbiorcy, wystarczy, że będziemy znać jego dokładny numer telefonu.

Tańsze zakupy.
Konto ING w Banku Śląskim oferuje swoim klientom różnego rodzaju rabaty, z których może skorzystać. Dzięki którym można dużo więcej zaoszczędzić. Aby skorzystać z tych rabatów, należy korzystać z bankowości internetowej.

Wsparcie w codziennych finansach.
Moje ING jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą śledzić oraz analizować swoje wydatki. Dokładnie widać jaką sumę wydaliśmy oraz na co. Pozwala to również na planowanie swoich wydatków oraz na oszczędzanie. Mamy nad swoim budżetem pełną kontrolę.

Łatwe oszczędzanie.
Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią gromadzić oszczędności na swoim koncie, mamy kontrolę nad nimi. Każda z osób ma dostęp do swoich oszczędności, dostęp ten jest nielimitowany. Każdy ma możliwość oszczędności dzięki temu, że może wykonywać przelewy internetowe między kontem osobistym a kontem oszczędnościowym. Przelewy tego rodzaju są całkowicie bezpłatne oraz nie tracimy żadnych swoich dotychczasowych odsetek.

Dostęp do dodatkowej gotówki.
Każdy sam decyduje jaki limit chce ustalić na swoim koncie, może również zupełnie inny limit ustalić na swojej karcie kredytowej lub może wybrać pożyczkę. Wszystkie te czynności można zrealizować bez wychodzenia z domu, zupełnie online. Także jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba tracić swojego cennego czasu. Wszystko również odbywa się bez zbędnych formalności.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments