tel: 70 840 38 91 HapiPożyczki wniosek

Pożyczki Warto przeczytać

IPF Polska spółka z o. o. która jest właścicielem marki Provident, w 2014 roku wprowadziła na rynek HapiPożyczki. Firma HapiPożyczki oferuje pożyczki na raty całkowicie internetowo. Jest to oczywiście firma pozabankowa, jednakże jej oferta znacznie się różni od propozycji innych parabanków udzielających chwilówek. Firma oferuje pożyczki ratalne w wysokościach dużo wyższych niż w pozostałych parabankach zajmujących się chwilówkami. Można powiedzieć, że to unikalna oferta pozwalająca nam pożyczyć od 800 zł do 15000 zł na raty, na okres od 3 do 36 miesięcy. Spośród kilkudziesięciu parabanków zaledwie kilka może się pochwalić podobną ofertą.

HapiPożyczki wniosek

To bardzo elastyczna oferta pozwalająca na pożyczenie środków w znacznej wysokości. Zakres kwot od 800 do 15000 zł oraz ilość rat od 3 do 36 pozwala nam w optymalny sposób dostosować wysokość rady do naszych możliwości finansowych. Nie każdy jednak może sięgnąć po maksymalną kwotę. Firma, weryfikując nasze dane i oceniając zdolność kredytową złoży nam propozycję pożyczki. Możemy oczywiście od razu ubiegać się o kwotę maksymalną, jednakże to firma określi czy udzieli finansowania w tej wysokości, czy też zaproponuje kwotę niższą. Najciekawsze jest to, że w przypadku braku zdolności kredytowej nasz wniosek nie zostanie automatycznie odrzucony, tylko możemy liczyć na propozycje niższej pożyczki.

 

tel: 70 840 38 91

Wniosek o przyznanie pożyczki

Chcąc złożyć wniosek, musimy zacząć od kalkulatora kosztów umieszczonego na stronie pożyczkodawcy. Kalkulator ten umożliwia nam elastyczne dopasowanie raty do naszych możliwości. Przy pomocy suwaków ustawiamy wysokość pożyczki oraz interesującą nas ilość rat. Przy okazji poznajemy wysokość raty przy danych parametrach, które ustawiliśmy. Jeżeli już tę część mamy za sobą możemy przejść do kolejnego etapu, czyli do złożenia wniosku. Wypełnienie wniosku jest niezwykle proste. Będziemy do tego potrzebowali dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz numeru konta bankowego. We wniosku podajemy dane kontaktowe, numer PESEL, stan cywilny oraz dane finansowe, czyli informacje o naszym zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia. We wniosku możemy również samodzielnie wskazać dzień miesiąca, w którym chcielibyśmy płacić ratę. Firma stosuje trzyetapowy proces weryfikacji wniosku, sprawdzając nasz numer telefonu, adres e-mail i konto bankowe. Dlatego też wszystkim informacje, które w nim podajemy, powinny być jak najdokładniejsze i zgodne z prawdą. Po złożeniu wniosku musimy wysłać tak zwany przelew weryfikacyjny w wysokości jednego złotego na konto HapiPożyczki. Na podstawie tego przelewu firma zweryfikuje prawdziwość i poprawność danych, które podaliśmy we wniosku. Jeszcze przed otrzymaniem decyzji, należy zweryfikować podany we wniosku adres e-mail, klikając na przesłany na niego link. W ciągu paru minut od wysłania wniosku, nastąpi kontaktze strony konsultanta aby zweryfikować Twój numer telefonu i podane przez Ciebie dane. Po tej weryfikacji wydawana jest decyzja o przyznaniu finansowania. W 15 minut po pozytywnej decyzji środki pożyczki są przelewane na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Tak szybka obsługa sprawia, że firma śmiało może konkurować z innymi parabankami udzielającym chwilówek.

Czy osoby zadłużone mogą złożyć wniosek?

Zdecydowanie tak. Ogólnie by złożyć wniosek do HapiPożyczki, trzeba koniecznie mieć ukończone 18 lat, być obywatelem polskim, dysponować numerem PESEL oraz dowodem osobistym, a także posiadać konto w dowolnym polskim banku, a także własny telefon komórkowy. Poza tym podstawowym wymogiem jest posiadanie stałego dochodu. Są to podstawowe warunki, którymi kieruje się firma natomiast kwestia tego, czy ktoś występuje w rejestrze dłużników, czy też nie jest traktowana przez HapiPożyczki bardzo liberalnie. Firma wręcz zachęca osoby umieszczone w rejestrach dłużników do tego, aby składały wnioski. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i w liberalny sposób. Indywidualnie jest oceniane to czy ktoś na dany dzień ma zdolność do spłaty zobowiązania w kwocie wnioskowanej, czy też nie. Jeżeli zostanie ustalone, iż wnioskodawca nie ma zdolności do spłaty zobowiązania we wnioskowanej wysokości, wówczas otrzyma propozycję pożyczki w niższej wysokości. Dlatego też tak ważne jest posiadanie stałego dochodu, aby firma mogła określić, jak najdokładniej naszą zdolność do spłaty zobowiązania.

Opinie o firmie HapiPożyczki

O firmie przeważają pozytywne opinie, w których pożyczkobiorcy podkreślają dobre warunki niedostępne gdzie indziej, wysokie dostępne kwoty, możliwość spłaty w miesięcznych ratach przez dłuższy czas. Chwalony jest również krótki czas otrzymania finansowania oraz niewygórowane w stosunku do konkurencji koszty.

Jeżeli zdecydujesz się ubiegać o pożyczkę w tej firmie i złożysz wniosek, będziesz miał ogromne szanse na jego pozytywne rozpatrzenie.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments