Gdy rodzice mają rocznicę – pomysły na prezent

Gdy rodzice mają rocznicę – pomysły na prezent

Poradnik

Wychowali nas. Zapewniali wsparcie. Byli przy nas zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy. Nasi rodzice. Nic dziwnego, że kiedy przychodzi ich dzień – rocznica ślubu – chcemy podarować im coś, co wywoła uśmiech na ukochanych przez nas twarzach. Co wybrać? Na co postawić, kiedy wszystkie możliwe pomysły już dawno zostały wyczerpane?


Gdy rodzice mają rocznicę – pomysły na prezent

Ramka cyfrowa
Czasy się zmieniają, a technologia prze naprzód. Czyi rodzice korzystają ze smartfonów, bez problemu obsługują pocztę elektroniczną i potrafią przegadać całe godziny na Skypie? Ręka do góry! Może warto skorzystać z tego, że nasi rodziciele są fanami nowinek technologicznych i kupić im cyfrową ramkę? To małe cudo zaoszczędzi mnóstwo miejsca i pozwoli na przypomnienie sobie wielu cudownych chwil z życia rodzinnego. Może warto przygotować dla najukochańszych rodziców specjalny zestaw zdjęć z okazji ich rocznicy? Od ślubu, a nawet od ich poznania się, aż do teraz? Ponowna podróż przez wspólne życie wzruszy każdego.

Zabawna pościel
Co zrobić, kiedy nasi rodzice mają absurdalne poczucie humoru? Wykorzystać ten fakt! Gadżety, gadżety i jeszcze raz gadżety! Może jakiś zabawny obraz? Albo ręcznik? Tym jednak, co naprawdę zrobi wrażenie, będzie pościel ze śmiesznym nadrukiem. Czas popuścić wodze fantazji. Choć na rynku dostać można gotowe pościele, które naprawdę potrafią rozbawić (wystarczy dobrze poszukać – tu z pomocą przyjdzie Internet), to prawdziwą furorę zrobi pościel z własnym nadrukiem. Wspaniałym pomysłem jest pościel z ważniejszymi datami w życiu rodziny. A może charakterystyczne dla członków rodziny powiedzonka? Zabawne zdjęcia? Cytaty z ukochanych książek? Przykłady można mnożyć i mnożyć, a każdy wywoła uśmiech na twarzy rodziców!

Wino i eleganckie kieliszki
Jeśli nasi rodzice są raczej poważnymi osobami, a jednocześnie lubią dostawać praktyczne prezenty, doskonałym pomysłem będzie wino i zestaw kieliszków. Taka niespodzianka nie tylko będzie wyglądać porządnie, ale też ucieszy niejedną parę. Eleganckie kieliszki uświetnią niejedną imprezę rodzinną i niejedną romantyczną kolację. A wino? Cóż, nie każmy nowym kieliszkom długo czekać, wszak jest okazja do świętowania!

Każdy kolejny rok razem jest dla naszych rodziców bardzo ważny – tak samo, jak ważni jesteśmy dla nich my sami. Warto pomyśleć wcześniej o tym, jaki prezent wybrać. Wszak rocznica ślubu nie zdarza się codziennie. Zadbajmy o to, aby ta – i każda kolejna – były niezapomniane.

Artykuł powstał dzięki portalowi Pożyczka na święta

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments