Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Kołobrzeg

Zachodniopomorskie

Ważna z całym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na dobry tryb bycia. Jeszcze więcej osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w mieszkanie dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Reakcją na obecne fakty potrafią być nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Dobra

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na swoją otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To forma mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza to ostatnim tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie dużego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona spośród obecnym stylem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a również po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień mamy także do robienia z cellulitem opornym na zajęcie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten problem lub nawet pozbyć się go w sumie. Co dobrze, w końcu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do produkcji fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie wysoce lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w swoim wyglądzie? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 sposobów (w zależności od tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), a jednocześnie zaznaczają, że ważne produkty będą ważne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi wytwarza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem dobrym dla ludziach osób, które wybierały w naturalny, bezpieczny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii konieczne jest wciąż prowadzenie zdrowego stylu życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem wiązać z kolejnymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danej na punkt zabiegu endermologii znajdziesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments