Efino telefon

Efino telefon 70 840 38 91

Pożyczki

Masz już dość telefonów z banków z propozycjami pożyczek? Banki zwodzą Cię, donosisz liczne dokumenty, a kiedy przychodzi do decyzji otrzymujesz odmowę? Masz dość długiego stania w kolejce po kredyt bankowy? Nie musisz już wychodzić z domu, aby uzyskać dodatkowe środki potrzebne Ci na nagłe wydatki. Kredyt Efino możesz uzyskać całkowicie online, zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut, a jeśli otrzymasz pozytywną decyzję, pieniądze uzyskasz w ciągu 24 godzin, a jeśli masz konto w PKO, to natychmiast.


Efino telefon

Warunki potrzebne do uzyskania kredytu w Efino

telefon 70 840 38 91

Przede wszystkim wymagane jest od ciebie ukończony 21 rok życia, poza tym musisz legitymować się dowodem osobistym i być zameldowanym na terenie Polski, a także posiadać stałe źródło dochodu, np. z zasiłku, renty, czy pracy na umowę o dzieło. Jeśli jesteś dłużnikiem w KRD, BIG czy też BIK, to niestety pożyczki nie możesz zaciągnąć, bo wymagana jest czysta historia kredytowa. Efino finanse wymaga tego, ponieważ jest odpowiedzialnym podmiotem udzielającym pożyczek i nie chce, aby jego klienci wpadli w spiralę zadłużenia.

Spełniasz powyższe warunki? To świetnie. Jeśli dodatkowo posiadasz adres poczty elektronicznej, dostęp do bankowości elektronicznej i aktywny numer telefonu, to siadaj do komputera, wejdź do sieci i wnioskuj. Po wpisaniu w pasek adresowy www. efino. pl, wybierasz pożądaną przez Ciebie kwotę pożyczki, która nie może być wyższa niż 6000 zł na 18 miesięcy, jeśli po raz pierwszy wnioskujesz o pożyczkę Efino. Dodatkowo wybierasz korzystny dla Ciebie termin spłaty, Efino niczego Ci nie narzuca. Ponadto, jeśli uzyskasz pożyczkę, będziesz mógł ustalić termin spłaty pierwszej raty samodzielnie. Kiedy już etap doboru wysokości i liczby rat pożyczki jest już za tobą, musisz jeszcze wypełnić formularz informacyjny, który jednocześnie będzie stanowił Efino wniosek o pożyczkę.

 

Podasz wszystkie niezbędne dane osobowe, informacje o zatrudnieniu, sytuacji rodzinnej i zaciągniętych zobowiązaniach w innych instytucjach finansowych. Do wypełnienia formularza potrzebny Ci będzie tylko dowód osobisty i data zatrudnienia. Potem Efino musi sprawdzić, czy jesteś tym, za kogo się podajesz, więc uwierzytelniasz swój wniosek poprzez aplikację Instantor. Od razu do Efino dotrze informacja o twojej wypłacalności. Firma pożyczkowa musi jeszcze tylko sprawdzić, czy nie zalegasz z opłatami z tytułu innych kredytów, czy nie jesteś wpisany jako dłużnik w KRD, BIG, czy BIK oraz czy nie toczy się wobec Ciebie egzekucja komornicza. Kiedy wszystko jest sprawdzone i pozytywnie zweryfikowane, zostaniesz poinformowany, o tym mailowo lub SMS-owo. Możesz wtedy dokonać Efino logowania i sprawdzić jeszcze raz wszystkie warunki pożyczki: harmonogram spłat, wysokość rat oraz całą kwotę pożyczki do spłacenia.

Jeśli, po złożeniu przez Ciebie wniosku o pożyczkę, zaistnieją jakieś wątpliwości, co do podanych przez Ciebie informacji, bądź będą one niepełne, zadzwoni do Ciebie pracownik Biura Obsługi Klienta i wyjaśni wszelkie sporne kwestie, abyś mógł zaciągnąć pożyczkę. Przy składaniu wniosku pamiętaj o przeczytaniu najpierw regulaminu udzielania kredytu przez Efino, abyś miał pełną świadomość warunków umowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta, które wyjaśni Ci wszelkie wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania dotyczące zaciągania pożyczki Efino.

Efino telefon– zawsze do dyspozycji naszych klientów

Opinie o Efino wskazują, że nie tylko łatwo się skontaktować z pożyczkodawcą, ale także kontakt jest zawsze pozytywny, a pracownicy zaangażowani w każdy indywidualny przypadek. Aby skontaktować się z Efino należy zadzwonić pod numer. Dużą zaletą jest to iż Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do niedzieli, w tygodniu pracy od 8. 00-22. 00, a w weekendy od 9. 00-18. 00. Klienci cenią Efino za niskie oprocentowanie, możliwość rozłożenia spłaty na dogodne raty, pracę 7 dni w tygodniu, krótkie formalności, brak ukrytych kosztów. Jeśli klient ma problemy ze spłatą, powinien skontaktować się z Efino windykacją, pomogą mu w rozwiązaniu problemu zadłużenia tak, aby nie narastało lawinowo.

Warto skorzystać z oferty pożyczki Efino na raty, takiej oferty nie znajdziemy wśród popularnych chwilówek, a formalności mamy za sobą w mgnieniu oka.

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments