Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Pełczyce

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy porusza się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak a pełne zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na polskiej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, mocna oraz bezpieczna opłata za usługę, infolinia dostępna dla klientów w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichkolwiek problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i wiele, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca czas i pieniądze.

DPD kurierzy Drawsko Pomorskie

 

Jesteśmy pewną z wiodących marek na zbytu polecających się logistykom przesyłek. Pracujemy na naszą markę już od 2009 roku oraz podkreślamy się profesjonalizmem, na wszelkim kroku naszej działalności – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na placu polskiego świecie oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych facetów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na to, czy masz przesyłkę nie standardową, czyli jej trwanie doręczenia uznaje być ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najtańszą dostępną opcję na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Drawsko Pomorskie

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgody na punkt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy która zajmuje najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na kartce www. wysylka-palety. pl możesz zarobić więcej reklam na element naszej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie niszcz czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej gdy zatem wyłącznie możliwe.

DPD kurierzy Drawsko Pomorskie

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie intensywnie oraz używając się do jakichś zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z małych na zbycie, co bardzo wyróżnia nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale płaciło się, gdyż już możemy oznaczać usługi coraz bardziej profesjonalnie.
Jeśli chcesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny sprzedaży w jednym miejscu, to wyłącznie u nas. Firma KurJerzy. pl gwarantuje ci grupę oraz pielęgnacja o jakiegoś mężczyzny dlatego u nas inwestujesz swój drogocenny czas i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. By ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z perspektywą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci więcej w rozwiązaniu wszelkiego typie tematów w radosny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to substancja rozwoju polskiej firmy, ponieważ są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że używamy wyłącznie ze doświadczonych, prawych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu tworzysz pewność świadczonych przez nas usług na najogromniejszym stopniu.

DPD kurierzy Drawsko Pomorskie

Oczywiście mamy system wspólny z wszystkimi wytycznymi RODO. Co wtedy znaczy dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane naszych klientów, którymi różnisz się z nami podczas składania zamówień, i po umieszczamy je bezpiecznie razem z całymi wytycznymi RODO i działającym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak drogi jest twój czas, dlatego jako prawdziwi na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z dowolnego powodu nie została udzielona na czas. Także jeśli jesteś pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją podania na czas, to wyłącznie u nas!

Doceniono nas na zbytu Polskim oraz dano na miejscu własnych firm nominacją do nagrody Ekomers w wersji „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy polską firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom znanych wszystkich klientów. Wykonamy a twoje wymagania. Nie myślisz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Drawsko Pomorskie

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments